V31|23.4.2015 / 0001-0500 Boeken - Bibliografie, Letterkunde

Kavel #: 9

[Bibliografie] Nieuw Nederlandsch Biografisch Woordenboek [Totaal 10]

Dr. P.C. Molhuysen
Leiden
A.W. Sijthoff
1930-1937
10 delen.
Gebonden, zwart gepreegd en verguld halfleer, groen linnen.
Ruggen wat sleets, rug van deel 1 los.
Een goede set.
Richtprijs: € 40 - € 100