Newsletter

Auctions

Upcoming auction(s)

Results

Download Aftersales Catalog

A 12|3.16.2010

Books and Prints.
Deel I:
- Oude boeken, waaronder een zeldzaam werk van Berthe Hoola van Nooten.
- een ruime collectie stripalbums met enkele belangwekkende eerste drukken.
- Een serie eerste drukken Hermansiana.
- Toonderiana.
- Kaarten en een prachtige facsimile met 363 kaarten van Braun & Hogenberg.
- Een prachtige collectie lithografische platen: Nederlandsch Oost-Indische Typen.
- Grafisch werk van Jan Mankes.

Deel II: De collectie "Loes Warmerdam":
- 1100 gesigneerde boeken van voornamelijk Nederlandse auteurs.

Result of this auction

0501-1000 Books - Science and Technology [21]
1001-1500 Books - History and Topography [75]
1501-2000 Books - Art, Music and Photography [50]
2001-2500 Books - Literature and Poetry [84]
2501-3000 Books - Comics and Trading Card Albums [99]
3001-3500 Books - Varia [48]
3501-4000 Antique Maps and Graphic Art [3]
4001-4500 Books - Antiquarian [34]
4501-5000 Art, Photography, Prints and Posters [11]
6001-6100 The Collection Loes Warmerdam [100]
6101-6200 The Collection Loes Warmerdam [100]
6201-6300 The Collection Loes Warmerdam [100]
6301-6400 The Collection Loes Warmerdam [100]
6401-6500 The Collection Loes Warmerdam [100]
6501-6600 The Collection Loes Warmerdam [100]
6601-6700 The Collection Loes Warmerdam [100]
6701-6800 The Loes Warmerdam Collection [100]
6801-6900 The Loes Warmerdam Collection [100]
6901-7000 The Loes Warmerdam Collection [100]
7001-7100 The Loes Warmerdam Collection [100]
7101-7200 The Loes Warmerdam Collection [56]

Total lots [1581]

Print Catalogue