V 14|7.11. 2010

Boeken, Posters, Prints, Fotografie.
Aftersale Veiling nr. 14 van start!
*** Nog vele kavels tegen onderlimieten verkrijgbaar. ***

In de aftersales staan o.a.:
Bullet Ruim 160 zeer fraaie lithografische affiches begin/midden 20e eeuw.
Bullet De volledige en complete serie Isaac Tirion in zeer goede staat.
Bullet Een keur aan 17e en 18e eeuwse boeken en manuscripten.
Bullet Ruim 70 bierreclame-borden en affiches, waaronder vele geëmailleerde ex.
Bullet Boeken algemeen en collectibles.
Bullet Cartografie en prenten, gravures en houtsnedes.
Bullet Concertfoto’s van bekende artiesten van o.a. Michael Jackson, Billy Joel, Bruce Springsteen, George Michael, Jamiroquai, Leonard Cohen, The Nits, Daryl Hall, Richenel, Terrence Trent d’Arby, Flavor Flav (Public Enemy), Soul Asylum en Julio Iglesias.
En uiteraard de gebruikelijke collectie antiquarische boeken, literatuur, bibliografie, topografie, wetenschap, kunst, muziek en fotografie.

U kunt aftersale aankopen doen door een e-mail te sturen aan:
service@amsterdambookauctions.com
of telefonisch:
+31 (0)20 379 00 60

De aftersaleprijs is het vermelde laagste bedrag (limiet) + 24% opgeld.

Bullet Let op: Aftersale-aankopen worden behandeld in volgorde van binnenkomst!

0501-1000 Boeken - Wetenschap en Technologie [10]
1001-1500 Boeken - Geschiedenis en Topografie [6]
1501-2000 Boeken - Kunst, Muziek en Fotografie [19]
2001-2500 Boeken - Literatuur en Poëzie [24]
2501-3000 Boeken - Strips en Plaatjesalbums [5]
3501-4000 Antieke Kaarten, Prenten en Fotografie [52]
4001-4500 Boeken - Antiquarisch [34]
4501-5000 Bierreclames en overige Curiosa [71]
5001-5500 Affiches [161]

Totaal aantal kavels [382]