V 17|1.7.2012

Veiling nr. 17, zo. 1 juli 2012
Aanvang 15.00 uur
Locatie Quellijnstraat 127, Amsterdam

do. 28, vr. 29 en za. 30 juni 2012 van 11.00 tot 17.00 uur

Bullet Boekwetenschap, Geschiedenis en Topografie
Bullet Een ruime collectie Kunst- en Fotografieboeken
Bullet Literatuur en poëzie
Bullet Een uitgebreide collectie Stripalbums van hoge kwaliteit (merendeels mint) en een tal van Plaatjesalbums
Bullet Een postzegelverzameling
Bullet Speciale aandacht voor Militaria waaronder een uitgebreide collectie lintjes, schildjes, kostuums en andere efemere mondiale militaria vanaf het midden van de 20e eeuw
Bullet Handelscatalogi
Bullet Toonderiana waaronder origineel werk
Bullet Een omvangrijke verzameling stripcuriosa met o.a. Kuifje, Lucky Luke, Tom Poes, Disney en Moebius, maar met de nadruk op Suske en Wiske
Bullet Bijzondere stripaffiches waaronder werk van Enki Bilal, Hergé, Toonder e.v.a. bekende stripkunstenaars
Bullet Lithografische en ande bijzondere affiches waaronder een museale collectie -voor expositie geprepareerde affiches- van hoge kwaliteit, van de bekende Nederlandse kunstenaar Albert Hahn Maar ook werk van William Claxton en Bruce Weber
Bullet De nodige Kaarten en Prenten
Bullet Een volledige verzameling fotografie van de bekende nederlandse fotograaf Gijsbert Hanekroot, met portretten van o.a. John Lennon, Keith Richards, Chet Baker, J.J. Cale, Mick Jagger, Freddie Mercury, e.v.a. bekende (pop)artiesten
Bullet Ruim 125 bijzondere Antiquare boeken en manuscripten, waaronder een fraai sieradenontwerpboek van J.C. Stoeller, een complete set ’Gebeden der Portugeesche Jooden’ uit 1717, een prachtig boek over de Nederlandsche waterwerken van Tileman van der Horst uit 1736, en het zeldzame post-incunabel ’Sallustius Opera Salustiana’ uit 1514. Voorts zijn een selectie handgeschreven en geillustreerde poëziealbums en vele topografische werken in de veiling opgenomen
Bullet Deze keer wederom een nieuw vergaarde verzameling Emaille bier- en drankreclameborden
Bullet Een leuke selectie curiosa en antiek, en een nieuwe collectie ex librissen
Bullet In de categorie Fine Art, een nieuwe collectie van de kunstenaar Vuyk, enkele werken van kunstenaars uit de Cobragroep, w.o. Corneille en Pedersen; tevens werk van Mankes en Bruna en een collectie zeldzame schilderijgrote meerkleurenhoutsnedes van de bekende Nederlandse kunstenaar Vincent van Ojen

1001-1500 Boeken - Geschiedenis en Topografie [34]
1501-2000 Boeken - Kunst, Muziek en Fotografie [42]
2001-2500 Boeken - Literatuur en Poëzie [16]
2501-2650 Boeken - Strips en Plaatjesalbums [121]
2651-2700 Postzegelverzameling [14]
2701-2900 Militaria [50]
2901-3000 Handelscatalogi [10]
3001-3200 Boeken - Diversen [7]
3201-3325 Stripcuriosa [85]
3326-3400 Stripaffiches [39]
3401-3500 Affiches [41]
3501-4000 Antieke Kaarten, Prenten en Fotografie [28]
4001-4500 Boeken - Antiquarisch [132]
4501-5500 Bierreclameborden, Curiosa en Antiek [72]
5501-6000 Fine Art [32]

Totaal aantal kavels [723]