V 08|1.6.2009 / 5001-5500 Beeldende Kunst, Fotografie en Affiches

Kavel #: 5008

Zelfportret

Funke Küpper, Albert Johann (1894-1934)
1929
Aquarel, gesigneerd en gedateerd linksonder. Ingelijst.
Op linkerzijde onder vermelding; Katwijk aan zee.
Beeld 45 x 39 cm
Richtprijs: € 200 - € 600