V 08|1.6.2009 / 5001-5500 Beeldende Kunst, Fotografie en Affiches

Kavel #: 5009

Abstracte compositie

Martin Engelman (1924-1992)
1988
Kleurenlitho.
Gesigneerd en gedateerd.
In potlood r.o. 1988.
Oplage 21/50.
afm. 77 x 57 cm
Richtprijs: € 80 - € 180