V 08|1.6.2009 / 5001-5500 Beeldende Kunst, Fotografie en Affiches

Kavel #: 5010

Landschap, omgeving Ten Boer (Gr)

Jan Costerus (ps. Jan Koster 1874-1956)
Krijttekening, gesigneerd rechtsonder. Ingelijst in passepartout.
Afm: circa 17 x 26.
Inclusief lijst: 52,5 x 62,5 cm
Richtprijs: € 120 - € 240