V 08|1.6.2009 / 5001-5500 Beeldende Kunst, Fotografie en Affiches

Kavel #: 5015

Prent - Lithografie Metten Koonstra (1912-1977)

Gesigneerd
1966
Genummerd 164/190, 54 x 68 cm, in lijst.
Richtprijs: € 80 - € 180