V 08|1.6.2009 / 5001-5500 Beeldende Kunst, Fotografie en Affiches

Kavel #: 5023

Ets Dode Mus [Veiling geblokkeerd wegens een lopend onderzoek naar de authenticiteit]

Floris Verster
1861-1927
Floris Verster (1861-1927) vriend van Jan Toorop, genummerd 2/20 en gesigneerd, in lijst 25 x 30 cm.
Verkocht: € 60