V 08|1.6.2009 / 5001-5500 Beeldende Kunst, Fotografie en Affiches

Kavel #: 5040

Kotter

Anton Heijboer
Heyboer
Aquarel op "molenpapier" ingelijst 70 x 60 cm, Met de lijst 88 x 78 cm.
Gesigneerd middenonder.
Richtprijs: € 325 - € 550