V 08|1.6.2009 / 5001-5500 Beeldende Kunst, Fotografie en Affiches

Kavel #: 5049

Duintop - ets door J.D. Scherft (1891-1969)

Johan Daniel Scherft
1943
Ets, ingelijst.
Mooie scherpe afdruk.
Afmeting ets: 46 x 26 cm.
Met de lijst: 62 x 44 cm.
Signatuur: Monogram JS in de plaat.
In potlood rechtsonder: Joh. Scherft 1943.
Richtprijs: € 50 - € 150