V 09|1.9.2009

3001-3500 Boeken - Diversen

Varia - Theologie, Mystiek, Vrijmetselarij, Judaica, Hebraica, Tarot, Occultisme, Indonesia, Asiatica, Esoterie, Gastronomie, Mode, Erotiek, Vervoer, Sport, Schaken, etc.

upKavel #
upRichtprijs
3001 Middelnederlandse prozaverhalen over de geboorte van Jesus
medegedeeld door Dr. C.G.N. de Vooys
€ 10 - € 20
3002 Lot van 3 boeken Duitse Theologie
Martin Buber, Dietrich Bonhoeffer, Rudolf Otto
Den Haag, München, Gotha
€ 15 - € 30
3003 De Bijbel
Leiden
Verkocht € 10
3004 De Portugeesche buitenkerk - uitgegeven ten bate van een fonds tot het restaureeren dier kerk
Dr. F. de Haan
Batavia en Weltevreden
€ 60 - € 120
3005 Onderhoud van huis en huisraad
M.E. Leliman-Bosch en C.J.W. van der Ploeg-Deggeller
Almelo
€ 10 - € 20
3006 Erotica: Das Französische Sittenbild des achtzehnten Jahrhunderts im Kupferstich.
Cornelius Gurlitt
Berlin
€ 100 - € 220
3007 Reclame: Lot met vele honderden chromo’s van diverse bedrijven.
Verkocht € 160
3008 Boeksimulant; Houten opbergdoos in de vorm van een boek.
€ 100 - € 220
3009 Die Deutsche Jazz
Horst H. Lange
Berlin
€ 40 - € 100
3010 St. Michaels-Kalender. 1901-1910. In 2 banden. Met fraaie kleurenlitho’s.
€ 40 - € 100
3011 The journey of the Havana Cigar [Gesigneerd]
By Antonio Núnez Jiménez
Havanna
Verkocht € 10
3012 The Connoisseur’s Book of The Cigar [Gesigneerd door Zino Davidoff]
By Z. Davidoff
Verkocht € 15
3013 Expensive Habits en 4 andere titels
Peter Mayle
London
€ 20 - € 40
3014 The Hunters
Philip Whitfield, illustrated by Richard Orr
London/NY
€ 10 - € 20
3015 200 jaar rijdende artillerie 1793-1993 [Gesigneerd door Paul Veenhuijzen]
B. Schoenmaker en J.P.C.M. van Hoof
’s Gravenhage
€ 10 - € 20
3016 Dwars door de Tarzanbocht - de elf Nederlandse Formule 1 - coureurs [Gesigneerd door de auteur]
Hans van der Klis
€ 10 - € 20
3017 De kunst van het sigaren roken - vier fanaten geven hun geheimen prijs [gesigneerd door de auteur alsmede Hans Wiegel]
Mart Seijbel
’s Gravenhage
Verkocht € 10
3018 Encyclopedie van de auto
merken - modellen - techniek
Abcoude
€ 10 - € 20
3019 Possessions
John Hedgecoe
NY
€ 10 - € 20
3020 A Picture History of Crime, edited by Sandy Lesberg
en: Bajesmaf - een bijzonderhedenboek over Nederlandse gevangenissen
London, NY
€ 10 - € 20
3021 Coaching Days of England
Anthony Burgess
Islinton
Verkocht € 10
3022 Kaarten van Delfland 1611
Alphen aan den Rijn
Verkocht € 20
3023 Mémoires de deux jeunes mariées.
Balzac. H. de
Paris
€ 10 - € 40
3024 Bibliothèque D.M.C.: La Guipure d’Irlande
Mulhouse (Alsace)
€ 70 - € 160