V 09|1.9.2009

3501-4000 Antieke Kaarten en Prenten

16e - 19e eeuw: Antieke Kaarten, Atlassen, Topografie, Japanse prenten, Kopergravures, Etsen, Stadsgezichten, Asiatica, e.a. Grafiek. Tekeningen en Aquarellen.

upKavel #
upRichtprijs
3501 Zaltbommel - De stad Bommel
€ 80 - € 160
3502 Woudrichem - Worckum
Henricus Hondius
€ 60 - € 100
3503 Arnhem - Gezicht genomen op de Rehberg
€ 90 - € 200
3504 Arnhem - Gezicht van den haven
€ 90 - € 200
3505 Arnhem - Gezigt van het Hotel de Bellevue
H.W.Last
€ 75 - € 150
3506 Arnhem - Het Station der Rijnspoorwegmaatschappij
H.W. Last
€ 60 - € 120
3507 Velp - Gezicht op het Kasteel Overbeek
H.W. Last
€ 60 - € 120
3508 Tiel - Tiel van de Waalzijde
G.G. Lange
€ 50 - € 100
3509 Velp - Noord-Brabant
J. Kuyper
Leeuwarden
€ 50 - € 100
3510 Rozendaal - Gelderland
J. Kuyper
Leeuwarden
€ 60 - € 100
3511 Westzaan - Westzaanen, Dam.
Anna Brouwer, J. Bulthuis, J. Banse H.A.
€ 50 - € 100
3512 Velp - Larestein
€ 90 - € 200
3513 Gelderland - Arnhem, Zevenaar, Doorwerth
€ 40 - € 70
3514 Zeeland - Middelburg, Zierikzee
€ 25 - € 50
3515 Zuid-Holland - Rotterdam, Leyden, Gorinchem
€ 40 - € 70
3516 Noord-Holland - Alkmaar, Amsterdam
Verkocht € 45
3517 Schoolkaart: Der Tempel zu Jerusalem zur Zeit Christi - Schulrollkarte
nach Schick
Warmbrunn
€ 50 - € 100
3518 Karte von Laufe des Rheins von den Quellen bis ans Meer (mit 22 Ansichten!)
Gustav George Lange Darmstadt
€ 220 - € 440
3519 Andree’s allgemeiner Handatlas - in cassette
Richard Andree.
Bielefeld und Leipzig
€ 100 - € 200
3520 Seconde partie de la ville et du port de Bordeaux (optical print)
B. Frederic Leizel
Augsburg
€ 90 - € 180
Zenner, F.
€ 40 - € 100