V 09|1.9.2009

5001-5500 Beeldende Kunst, Fotografie en Affiches

Beeldende Kunst, Fotografie, Grafiek, Tekeningen, Schilderijen, Aquarellen, Sculpturen, Gemengde Techniek, Gouache, Etnografica, Afrikaanse kunst, Indonesia, Asiatica, Etsen en Toegepaste kunst, etc.
upKavel #
upRichtprijs
5001 Ets De Binnen Amstel, met gezicht op de Munt
J.C. Greive (tekenaar), Petrus Johannes Arendzen (etser)
Verkocht € 50
5002 Lot met 4 mappen kunstbladen
Gershon Knispel, Käthe Kollwitz, Carlo Levi, Grafika Meksykanska
Verkocht € 50