V 11|3.11.2009

5001-5500 Beeldende Kunst, Fotografie en Affiches

Beeldende Kunst, Fotografie, Grafiek, Tekeningen, Schilderijen, Aquarellen, Sculpturen, Gemengde Techniek, Gouache, Etnografica, Afrikaanse kunst, Indonesia, Asiatica, Etsen en Toegepaste kunst, etc.
upKavel #
upRichtprijs
5001 Twee muisjes, zittend naar links [printed in brown]
Jan Mankes {1889-1920}
Verkocht € 940
5002 Twee muisjes zittend naar links
Jan Mankes {1889-1920}
€ 550 - € 750
5003 Schreeuwende kraai, staand naar links
Jan Mankes {1889-1920}
Verkocht € 700
5004 Paard, staand naar links
Jan Mankes {1889-1920}
€ 750 - € 950
5005 Kraai, omhoog kijkend naar mugje. [Printed in brown]
Jan Mankes {1889-1920}
€ 650 - € 950
5006 Portret
J.C. Tiele [1884-1956]
€ 70 - € 140
5007 Honden in het duin
Carel Adolph Lion Cachet [1864-1945]
€ 70 - € 140
5008 [miniatuur] Dame in blaue jurk
Anonymus
€ 70 - € 140
5009 [miniatuur] Simonetta Vespucci
Anonymus
€ 70 - € 140
5010 Twee kinderen in het veld
Anonymus
€ 70 - € 140
5011 Drie kinderen in de hei
Anonymus
€ 70 - € 140
5012 [miniatuur] Dame met strohoed
Anonymus
€ 70 - € 140
5013 [miniatuur] Meisje met hoofddoek
Anonymus
€ 70 - € 140
5014 [miniatuur] Dame over schouder kijkend
Anonymus
€ 70 - € 140
5015 [miniatuur] Dame met parelketting
E.T.
€ 70 - € 140
5016 [miniatuur] Dame met haarnaald
Bigstek
€ 70 - € 140
5017 [miniatuur] Dame met los haar
Anonymous
€ 70 - € 140
5018 [miniatuur] Dame met blauw lint
Anonymous
€ 70 - € 140
5019 [miniatuur] Dame met nekslang
Anonymous
€ 70 - € 140
5020 [miniatuur] Dame met bloemenkapsel
Anonymous
€ 70 - € 140
5021 [miniatuur] Dame met rode mantel
Anonymous
€ 70 - € 140
5022 [fotografie] Sardines des Rois
J.P. Cade
Verkocht € 50
5023 Elke dag een lach
Eppo Doeve
€ 600 - € 1,200
5024 Met Max Tailleur, t’ hele jaar en elke dag een lach
Eppo Doeve
€ 600 - € 1,200