V 01|3.3.2008

401-450 affiches

upKavel #
upRichtprijs
401 Werkhuizen de Vleesschauwer gebroeders
De beste Raapmolen-beetensnijder der Wereld draagt het merk RAPIDE
Verkocht € 70
402 plakkaat: Steunt het reddingwezen aan onze gevaarlijke kust: schenk uwe bijdrage aan de Noord- en Zuid-Hollandsche redding-maatschappij
te amsterdam
€ 80 - € 150
403 Holland Festival 1986
Ontwerp ; Frank van Hemert
€ 280 - € 500
404 Montreux 1983
17eme festival de jazz juillet 28/4
Verkocht € 80
405 Jan Lavies; Affiche’s en ander grafisch werk.
Gorcum’s museum op plaat
€ 60 - € 120
406 Flandria: Met durex flandria help ik mama.
Ontwerp: Tychon E. Pallant
Verkocht € 70
407 Ruiter’s schaatsen Akkrum. Frieslands speciaalschaatsen
Ontwerp; Jan Rotgans
Verkocht € 180
408 Voor Amsterdam ’87. Fodor museum Amsterdam.
Ontwerp; Karel Appel.
Verkocht € 250
409 Rietveld. De stijl.
The Isael museum.
€ 180 - € 360
410 Mondriaan a Paris
Compositie met blauw.
€ 180 - € 320
411 Blom & van der AA. De A tot Z polis.
Amsterdam, Den Haag, Rotterdam
€ 90 - € 170
412 Internationale Jaarbeurs Brussel 1939
Gouache disign. Ontwerp: J. Buijserd
€ 100 - € 200
413 Neemt dienst bij de Marva’s En helpt Indie bevrijden
Ontwerp; JH.
€ 140 - € 280
414 Andy Warhol. Retrospektive
Museum Ludwig Koln.
€ 120 - € 240
415 Exposition Internationale. Amsterdam 1909
Ontwerp; Victor Creten.
Verkocht € 290
416 Lunapark te Overschie Rotterdam
Ontwerp; J. Grijseels
€ 90 - € 150
417 Prof. W.vd Berg Expositie.
Rijksakademie Amsterdam
Verkocht € 80
418 Josef Svoboda, tjechische toneeldecors.
Toneelmuseum Amsterdam
€ 70 - € 140
419 Amsterdam 700. Serie van 4 affiche’s
Ontwerp; Opland.
€ 140 - € 220
420 Amsterdam Diamantstaden
Zweedse uitgave
€ 60 - € 120
421 Fabre Lines Marseilles, Mediteranean - New York
Ontwerp; J. Tonelli
€ 120 - € 240
422 Predigtstuhl Bahn
Bad Reichenhall
€ 60 - € 130