V 12|16.3.2010

4501-5000 Beeldende Kunst, Fotografie en Affiches

Beeldende Kunst, Fotografie, Grafiek, Tekeningen, Schilderijen, Aquarellen, Affiches, Sculpturen, etcetera.

upKavel #
upRichtprijs
4501 [Grafische kunst] Een set van 22 kopergravures uit Cats
Cats, Jacob
Verkocht € 100
4502 [Grafische kunst] Een set van 26 kopergravures uit Cats
Cats, Jacob
Verkocht € 30
4503 [Grafische kunst] Twee muisjes zittend naar links
Jan Mankes {1889-1920}
€ 450 - € 650
4504 [Grafisch kunst] Paard, staand naar links
Jan Mankes {1889-1920}
€ 550 - € 750
4505 [Grafische kunst] Kraai, omhoog kijkend naar mugje. [Printed in brown]
Jan Mankes {1889-1920}
€ 550 - € 750
4506 [Grafische kunst] Nederlandsch Oost-Indische Typen. Verzameling van groote gelithografieerde platen in kleurdruk. Naar de natuur getekend.
Pers, Auguste van
’s-Gravenhage
Verkocht € 500
4507 [Grafische kunst] Nederlandsch Oost-Indische Typen
Pers, Auguste van
’s-Gravenhage
Verkocht € 300
4508 [Grafische kunst] Nederlandsch Oost-Indische Typen
Pers, Auguste van
’s-Gravenhage
Verkocht € 300
4509 [Grafische kunst] Nederlandsch Oost-Indische Typen
Pers, Auguste van
’s-Gravenhage
Verkocht € 500
4510 [Grafische kunst] Nederlandsch Oost-Indische Typen
Pers, Auguste van
’s-Gravenhage
Verkocht € 300
4511 [Grafische kunst] Nederlandsch Oost-Indische Typen
Pers, Auguste van
’s-Gravenhage
Verkocht € 520