V 17|1.7.2012

3501-4000 Antieke Kaarten, Prenten en Fotografie

Kaarten, Japanse prenten, Stadsgezichten, Asiatica, e.a. Grafiek, Tekeningen, Houtsneden, Aquarellen en Fotografie

upKavel #
upRichtprijs
3501 Kasteel ’Binckhorst’ gravure
Giessen
Den Haag
Verkocht € 30
3502 Map met 14 bijbelse prenten
€ 80 - € 200
3503 Kaart Europa
Boedin
Berlin
€ 40 - € 80
3504 Wereldkaart in passe-partout
A. Boeden
Berlin
€ 50 - € 100
3505 Kaartje Denemarken (en IJsland)
Boeden, A.
Berlin
€ 30 - € 60
3506 Kaart Italië
Boeden, A.
Berlin
€ 30 - € 60
3507 Kaart Zwitserland
Boeden A.
Berlin
€ 30 - € 60
3508 Kaart Spanje en Portugal
Boeden A.
Berlin
€ 30 - € 60
3509 Lot ingelijste gravures 18e eeuw [Totaal 11]
Middelburg e.a.
Verkocht € 40
3510 Zoo was Nederland in de winter 1944-1945
Linde, Aug. van der
Verkocht € 35
3511 Lot mystieke Prenten, o.a. Vrijmetselarij en Astrologie
Paris
Verkocht € 40
3512 Lot gravures o.a. de Intocht in Jerusalem [Totaal 2]
€ 10 - € 40
3513 Keith Richards
Hanekroot, Gijsbert
Verkocht € 100
3514 Brian Eno
Hanekroot, Gijsbert
Verkocht € 100
3515 Leonard Cohen
Hanekroot, Gijsbert
€ 100 - € 220
3516 Chet Baker
Hanekroot, Gijsbert
€ 100 - € 220
3517 Elton John
Hanekroot, Gijsbert
€ 100 - € 220
3518 Rod Stewart
Hanekroot, Gijsbert
€ 100 - € 220
3519 J.J. Cale
Hanekroot, Gijsbert
€ 100 - € 220
3520 Mick Jagger
Hanekroot, Gijsbert
Verkocht € 130
3521 Nico
Hanekroot, Gijsbert
€ 100 - € 220
3522 The Band
Hanekroot, Gijsbert
€ 100 - € 220
3523 Patti Smith
Hanekroot, Gijsbert
Verkocht € 100
3524 John Lennon
Hanekroot, Gijsbert
Verkocht € 100
3525 Carlos Santana
Hanekroot, Gijsbert
€ 100 - € 220
3526 John Coltrane
Hanekroot, Gijsbert
Verkocht € 100
3527 Freddie Mercury
Hanekroot, Gijsbert
€ 100 - € 220
3528 Jimmy Page
€ 100 - € 220