V 17|1.7.2012

3001-3200 Boeken - Diversen

Varia - Theologie, Vrijmetselarij, Judaica, Hebraica, Tarot, Occultisme, Indonesia, Esoterie, Gastronomie, Mode, Erotiek, Sport, Catalogi, Documenten, Aandelen, Obligaties, etc.

upKavel #
upRichtprijs
3001 Het Egyptische Dodenboek en 3 andere
Geru, M.A.
Deventer
Verkocht € 20
3002 [RELIGIE] Lot religie [Totaal 3]
A.W. van Winckel en Dr. F. van Goethem/P.J.Risseeuw
Gent /Nijkerk /Hilversum
€ 10 - € 30
3003 Lot boeken over vijfers [Totaal 8]
Helmond
Helmond
€ 10 - € 30
3004 [Woordenboeken] Oosterlingen, Verklarende Lijst der Nederlandsche Woorden, die uit het Arabisch, Hebreeuwsch, Chaldeeuwsch, Perzisch en Turksch afkomstig zijn [Totaal 6]
R.Dozy
Leiden / Arnhem / ’s-Gravenhage
Verkocht € 20
3005 [Biologie] Lot biologie dierenboeken [Totaal 12]
A.E.Brehm / S.P.Huizinga/Mr. G.Keller/ Maurice Burton
Leiden / Rotterdam
€ 20 - € 60
3006 Der Neue Brockhaus
Leipzig
Verkocht € 15
3007 [Lot boeken] Handboek voor de Etalage door Coenvé (gesigneerd) [Totaal 3]
Doetinchem
Verkocht € 20