V 18|6.11.2012

5501-6000 Fine Art

16e tot 20e eeuw schilderijen en tekeningen. Belangrijke Nederlandse en Vlaamse oude meesters. Nederlandse Romantiek, Haagse School, en Impressionisme. Barbizon, pre- en postimpressionisme. Sociaal Realisme, Impressionisme, Moderne Kunst 20e eeuw.
upKavel #
upRichtprijs
5501 De Notenkraker
Antoinette Gispen
€ 50 - € 120
5502 Kerkinterieur
Verkocht € 20
5503 Boerderijen in de herfst, Olieverf op paneel
H.Hasenbos
Verkocht € 140
5504 Driemaster op zee
unknown
€ 80 - € 180
5505 Hal met vertrekkende mensen, 19de eeuws tafereel
unknown
€ 60 - € 160
5506 IJspret op de gracht in de stad
Hart.H.
unknown
€ 50 - € 150
5507 Jager te paard met jachthonden
unknown
€ 50 - € 150
5508 Opa rookt zijn pijp
unknown
Verkocht € 70
5509 Abstract werk met poes
unknown
Verkocht € 50
5510 Boer met koe naast ’n vaart
T.K.
€ 20 - € 50
5511 Stilleven met groente en fruit
Ende, MW v.d.
€ 40 - € 140
5512 Stilleven; fles met plant, orchidee
Eeden, Paul van.
€ 20 - € 50
5513 [drawings Vuyk] Bloemen
Jac. Vuyk
€ 30 - € 80
5514 [drawings Vuyk] Stilleven kruik met potjes
Jac. Vuyk
€ 30 - € 80
5515 [drawings Vuyk] Tafel met globe
Jac. Vuyk
€ 50 - € 120
5516 [drawings Vuyk] Baby
Jac. Vuyk
€ 30 - € 80
5517 [drawings Vuyk] Schets baby
Jac. Vuyk
€ 10 - € 20
5518 [drawings Vuyk] Schets baby
Jac. Vuyk
€ 10 - € 20
5519 [drawings Vuyk] Bloemen
Jac. Vuyk
€ 10 - € 20
5520 [drawings Vuyk] Bloemen
Jac. Vuyk
€ 30 - € 60
5521 [drawings Vuyk] Schets vrouw in jurk
Jac. Vuyk
€ 20 - € 50
5522 [drawings Vuyk] Schets zittende vrouw in jurk
Jac. Vuyk
€ 20 - € 40
5523 [drawings Vuyk] Vrouw in jurk
Jac. Vuyk
€ 30 - € 60
5524 [drawings Vuyk] Amor
Jac. Vuyk
€ 40 - € 100
5525 [drawings Vuyk] Portret vrouw
Jac. Vuyk
€ 40 - € 120
5526 [drawings Vuyk] Hurkend figuur
Jac. Vuyk
€ 40 - € 100
5527 [drawings Vuyk] Klassiek hoofd met baard
Jac. Vuyk
€ 60 - € 120
5528 [drawings Vuyk] Philip v. Bourgondie
Jac. Vuyk
€ 60 - € 120
5529 [drawings Vuyk] Portret jonge man
Jac. Vuyk
€ 60 - € 120
5530 [drawings Vuyk] Stilleven meubels
Jac. Vuyk
€ 40 - € 100
5531 [drawings Vuyk] Stilleven flessen
Jac. Vuyk
€ 40 - € 100
5532 Destroyer
Ray-Jones
€ 20 - € 50
5533 Spaarndam - linosnede
v.d. Colk
Spaarndam
Verkocht € 30
5534 Olieverfschilderij: Der Watzmann am Königssee
Peters, Adolf.
€ 100 - € 300
5535 ’Gevangenenpoort’ Den Haag
Estgerbuh H.
Den Haag
Verkocht € 20
5536 ’Groenburgwal’ Amsterdam
Berklou A.
Verkocht € 20
5537 Stadsgezicht, Aquarel
Ldl
Den Haag
Verkocht € 25
5538 Stilleven met pop
Bouman
onbekend
€ 30 - € 90
5539 ’Gevangenenpoort’ ’s Gravenhage. Pentekening
Swaluw E.
Den Haag
Verkocht € 40
5540 ’Grave’
Onduidelijk gesigneerd.
Grave
Verkocht € 30
5541 Ets; stadsgezicht
H.E.R. {Roodenburg}
Verkocht € 40
5542 Aquarel: vaas "Egypte"
€ 20 - € 80
5543 ’Waterlelies’ Olie op paneel
Onduidelijk gesigneerd.
€ 40 - € 140
5544 ’Klaprozen in glazen vaas’
A.C.K.
onbekend
Verkocht € 20
5545 Olieverf op paneel: Bos [studie]
Zwart W.de.
Verkocht € 100
5546 Riviertje met houten sluis
€ 10 - € 30
5547 Benzinepomphandle
Job Koelewijn
€ 1 - € 1
5548 Gezelschap bij het Meer
Otto Dinger
€ 50 - € 120
5549 Pavillion by a Lake, somewhere in Beijing
€ 20 - € 50
5550 Abstracte Compositie
€ 150 - € 250