V 18|6.11.2012

3501-4000 Antieke Kaarten en Prenten

16e - 19e eeuw: Kaarten, Atlassen, Topografie, Japanse prenten, Stadsgezichten, Asiatica, e.a. Grafiek. Tekeningen en Aquarellen

upKavel #
upRichtprijs
3501 Lochem en Omstreken
Senefelder
Verkocht € 11
3502 ’T Reguliers - Klooster, Zoo als het zig in Welstant vertoonde in den Jaare 1502 buiten Amsterdam
J. Verstegen, na een schets van den Heer Schoemaker
€ 40 - € 60
3503 Vue de l’Entree de la Comedie a Amsterdam, Se vend à Augsburg au Negoce comun de l’ Academie Imperiale d’Empire des Arts libereaux avec Privilege de sa Majeste Imperiale et Defense
J. De Beijer
Augsburg
Verkocht € 60
3504 A General View of the City of Amsterdam from Tye - Vue Generale de la Ville d’Amsterdam du Coté de Tye
T. Bowles, Peter van Rijne
London
Verkocht € 70
3505 Meerkleuren Litho’s, waaarschijnlijk Duitsland
€ 20 - € 40
3506 Het Havengebied van Amsterdam
€ 10 - € 20
3507 2 gravures Chateau Royal de Blois - Côte de la Cour
Rigaud. J.
Paris
Verkocht € 10
3508 Gravures met voornamelijk afbeeldingen van kerken [Totaal 5]
Kleiner
€ 50 - € 100
3509 9 Gravures 18e / 19e eeuw, waaronder Tirion en Fouquet [Totaal 9]
Tirion. Is. Fouquet. P.junior
€ 60 - € 160
3510 Vue du Chateau d’Olne [Totaal 8]
R. Le Loup
Verkocht € 5
3511 Creve-Coeur [Totaal 6]
Verkocht € 5
3512 Litho’s naar B.C. Koekkoek [Totaal 4[
A.J. Daiwaille
€ 40 - € 100