V 23|25.2.2014

4701-4800 Keramiek en Antieke Tegels

Antieke Tegels, Bodemvondsten en Keramiek
upKavel #
upRichtprijs
4701 Polychrome tegel met groen tulpmotief
Verkocht € 30
4702 Polychrome tegel met oranje tulpmotief
Verkocht € 30
4703 Polychrome tegel met oranje-blauw tulpmotief
€ 30 - € 100
4704 Polychrome tegel met groen tulpmotief
€ 30 - € 100
4705 Polychrome tegel 17e eeuws met een blauw tulpmotief
€ 30 - € 100
4706 Blauw tableau vogel in kooi [Totaal 2 tegels]
Verkocht € 120
4707 Set polychrome tegels met druifmotief [Totaal 4]
Verkocht € 150
4708 Polychrome tegel met vogelmotief
Verkocht € 30
4709 Polychrome tegel met een blauw tulpmotief
Verkocht € 30
4710 Polychrome tegel met een vlinder- en bloemmotief
Verkocht € 30
4711 Polychrome tegel met drie tulpmotieven
Verkocht € 30
4712 Polychrome tegel met bloemmotief
Verkocht € 30
4713 Polychrome tegel met een blauw bloemmotief
Verkocht € 30
4714 Polychrome tegel met bloemmotief
Verkocht € 30
4715 Polychrome tegel vaas met bloemen
Verkocht € 30
4716 Blauwe tegel met drie tulpen
€ 30 - € 100
4717 Set polychrome tegels met vaas- en bloemmotief [Totaal 4]
Verkocht € 140
4718 Blauwe tegel met tulpmotief
Verkocht € 30
4719 Polychrome tegel met drie tulpen
Verkocht € 30
4720 Polychrome17e tegel met blauw- en oranje tulpmotief
Verkocht € 30
4721 Polychroom tegeltableau vogel in kooi [Totaal 6]
Verkocht € 320
4722 Blauw tegeltableau met voorstelling van paard, boer en boom [Totaal 6]
Verkocht € 200
4723 Tegeltableau in sepia met voorstelling van paard, boer en boom [Totaal 4]
Verkocht € 200
4724 Set polychrome tegels met granaatappelmotief [Totaal 8]
Verkocht € 220
4725 Antieke kaasstolp
Crown Ducal
Verkocht € 10
4726 Set van borrelfles met glazen [Totaal 8]
€ 30 - € 60
4727 Chinese soepboord met lepel, met relief, handgeschilderd.
€ 10 - € 30
4728 Decoratief bord in camee stijl
Wedgwood
€ 10 - € 30
4729 Driedelig set thema vogels
Herend
Verkocht € 10
4730 Indonesich Servies,7 bordjes,8 kopjes,3 schaaltjes [Totaal 18]
Verkocht € 10
4731 Set van karaf met 6 mokken
Jim O. Miller
€ 30 - € 60
4732 Pot met deksel
€ 30 - € 60
4733 Servies Bordure(twee schaaltjes met deksel, 5 schaaltjes zonder deksel en 13 boorden)
Bordure
Verkocht € 30
4734 Set van 8 borden
Jim O. Miller
€ 40 - € 80
4735 Set van 8 Bekers
Jim O. Miller
€ 10 - € 30
4736 Set van 12 borden geïllustreerd met verschillende vogelsoorten
The National Audubon Society
€ 50 - € 100
4737 Set van vaas en potten [Totaal 4]
Jim O. Miller
€ 30 - € 60
4738 Vintage Theeservies
€ 40 - € 80
4739 Twee grote wijnglazen
Verkocht € 10
4740 Twee kandelaars
New York
€ 10 - € 30
4741 Soepterrine
Wedgwood
Verkocht € 10
4742 Zout en Peper stel
Rosenthal
Verkocht € 10