V 23|25.2.2014

3501-4000 Antieke Kaarten en Prenten

16e - 19e eeuw: Kaarten, Atlassen, Topografie, Japanse prenten, Stadsgezichten, Asiatica, e.a. Grafiek. Tekeningen en Aquarellen

upKavel #
upRichtprijs
3501 Kaarten uit de Topographia Circuli Burgundici [Totaal 5]
Caspar Merian (1627-1686)
Frankfurt
€ 160 - € 320
3502 Stadsaanzichten uit de Topographia Circuli Burgundici [Total 3]
Caspar Merian (1627-1686)
Frankfurt
€ 80 - € 160
3503 Lot Kaarten van Tirion [Totaal 2]
Isaak Tirion (1705-1765)
Verkocht € 50