V 26|7.3.2014

2001-2250 Boeken

Antieke boeken en diverse boeken.

upKavel #
upRichtprijs
2001 Atlas de Santarem
Verkocht € 100
2002 l’Icone Russe
N.P. Kondakov
Prague
€ 1 - € 1
2003 Christiaan Sgroten’s Kaarten van de Nederlanden
Christiaan Sgroten (1532-1608)
Leiden
Verkocht € 50
2004 Beschrijvinghe van Alle de Nederlanden
Ludovico Guicciardini (1521-1589)
Verkocht € 85
2005 Theatrum Machinarum Universale of Groot Algemeen Moolenboek
Petrus Schenk
Verkocht € 25
2006 Kaart van Moskou in Boekvorm: Plan Goroda [Totaal 4]
Gea Grevink
Arnhem
Verkocht € 30
2007 Lot Signaal [Totaal 68]
Verkocht € 45
2008 Keur van Munten en Penningen uit het Koninklijk Kabinet van Munten, Penningen en Gesneden Steenen te ’s-Gravenhage
’s-Gravenhage
Verkocht € 25
2009 Andrees Handatlas
A. Scobel
Bielefeld und Leipzig
Verkocht € 10
2010 Amsterdam Burgerwijkkaarten
Verkocht € 80
2011 Lot GeallieerdTijdschrift Kijk [Totaal 13]
€ 1 - € 1
2012 Atlas de Santarem
Verkocht € 40
2013 Andrees Handatlas
A. Scobel
Bielefeld und Leipzig
€ 1 - € 1
2014 Andrees Handatlas
Dr. Ernst Ambrosius
Bielefeld und Leipzig
€ 1 - € 1
2015 The glorious adventures of TYL ULENSPIEGEL.1ste Engelse vertaling!
Charles de Coster
Enschede
€ 1 - € 1
2016 L’Autre France. {Tunisie, Maroc, Algérie}
Lorin etc.
Bordeaux
Verkocht € 10
2017 11 kunstboeken
Jan van Munster
Verkocht € 220
2018 Kaartboek van Gelderland 1843. {facsimile uitgave}
W.Kuyk.
Aphen aan den Rijn
Verkocht € 8
2019 Encyclopedie van Zeeland, 2 dln.
Zeeuws genooschap
Middelburg
Verkocht € 10
2020 Lot boeken; Rotterdam. Rijnsburgse familiekring en grammatika. totaal 5.
Verkocht € 10
2021 Zwarte kraai, kunststof.
Verkocht € 20
2022 the new encyclopedia Britannica. 15de druk.
Safra etc.
Chicago, London etc.
Verkocht € 50
2023 Een eeuw Willink. In casette. Oplage 100 genummerde ex. Met een foto gesigneerd door Sylvia Willink
Red. sam; Sylvia Willink en Vincent Vlasblom
Benningbroek- Amsterdam
Verkocht € 30
2024 Een eeuw Willink. In casette. Oplage 100 genummerde ex. Met een foto gesigneerd door Sylvia Willink.
Sylvia Willink en Vincent Vlasblom.
Benningbroek - Amsterdam
€ 1 - € 1
2025 Een eeuw Willink. In casette. Oplage 100 genummerde ex. Met een foto gesigneerd door Sylvia Willink.
Sylvia Willink en Vincent Vlasblom
Benningbroek - Amsterdam
Verkocht € 10
2026 Een eeuw Willink. In casette. Oplage 100 genummerde ex. Met een foto gesigneerd door Sylvia Willink.
Benningbroek en Amsterdam
Verkocht € 15
2027 Een eeuw Willink, uigegeven door Sylvia Willink in een gesigneerde en genummerde oplage van 100 exemplaren. Dit is nummer 9/100. Foto; De draak.
Benningbroek - Amsterdam
€ 1 - € 1
2028 Een eeuw Willink. In casette. Oplage 100 genummerde ex. Met een foto gesigneerd door Sylvia Willink.
Benningbroek - Amsterdam
€ 1 - € 1
2029 Een eeuw Willink. In casette. Door Sylvia Willink en Vincent Vlasblom. Oplage 100 gesigneerde en genummerde exemplaren. Inclusief de bijbehorende ges
BBenningbroek - Amsterdam
€ 1 - € 1
2030 Een eeuw Willink. In casette. Door Sylvia Willink en Vincent Vlasblom. Oplage 100 gesigneerde en genummerde exemplaren. Inclusief de bijbehorende ges
Benningbroek - Amsterdam
€ 1 - € 1
2031 Een eeuw Willink. In casette. Door Sylvia Willink en Vincent Vlasblom. Oplage 100 gesigneerde en genummerde exemplaren. Inclusief de bijbehorende ges
Benningbroek - Amsterdam
€ 1 - € 1
2032 Een eeuw Willink. In casette. Door Sylvia Willink en Vincent Vlasblom. Oplage 100 gesigneerde en genummerde exemplaren. Inclusief de bijbehorende ges
Benningbroek - Amsterdam
€ 1 - € 1
2033 De A van Cobra in woord en beeldMet originele ets door Corneille, gesigneerd en genummerd. Oplage 200 exemplaren
Ed Wingen
Verkocht € 100
2034 Jan des Bouvries. Gesigneerd en genummerd. Luxe uitgave.
Mabel van den Dungen
Eindhoven
Verkocht € 10
2035 Londres, met 174 houtgravures door Gustave Doré. Uitgegeven in 1876.
Louis Énault
Parijs
Verkocht € 30
2036 Die Fackel
Karl Kraus
Frankfurt am Main
€ 1 - € 1
2037 ’Grand Complication’ 3 delen in casette.
Koto Bolofo
.
€ 1 - € 1
2038 ’s Gravenhage in beeld, ingebonden. 2 banden, jaar 1928 1929.
div.
Den Haag
€ 1 - € 1
2039 Dichterlijke Uitspanning
Mr. W. Bilderdijk
Nijmegen
Verkocht € 10
2040 Kulturgeschichte der Nutzpflanzen [Totaal 2]
Dr. Ludwig Reinhardt
München
€ 1 - € 1
2041 Adolf Eichman, police d’Israel. Deel 1 / 6 compleet
Selinger
Mahane Iyar
Verkocht € 30