V 29|22.12.2014

3501-4000 Antieke Kaarten en Prenten

16e - 19e eeuw:
Antieke Kaarten, Atlassen, Topografie, Japanse prenten, Kopergravures, Etsen, Stadsgezichten, Asiatica, e.a. Grafiek. Tekeningen en Aquarellen.

upKavel #
upRichtprijs
3501 [Gravures] Het Naerder Veer
Reinier Nooms, known as
Verkocht € 30
3502 [Gravures] Zelfportret
Gijsbertus Martinus Wilhelmus Franciscus (Martin) van Waning, (1887-1972)
Verkocht € 20
3503 [Gravures] Koets in het Park
Willem de Zwart
Verkocht € 35
3504 [Gravures] Bij de Hooischuur
Waalco Jans Dingemans
€ 20 - € 50
3505 [Gravures] Vier netten boetende Meisjes
Cees Bolding (1897-1979)
Verkocht € 10
3506 [Kunst] De Molen
€ 10 - € 30
3507 [Kaarten] Kaart van Nederland
€ 10 - € 30
3508 [Gravures] Drie gravures uit Van Ollefen’s "De Nederlandse Stad en Dorpsbeschrijver"
Anna C. Brouwer
€ 50 - € 200
3509 [Gravures] Twee gravures uit J Kuyper’s "Atlas van Zuid-Holland."
J. Kuyper
Leeuwarden
Verkocht € 20
3510 [Gravures, Militaria] Twee gravures met Militairen te paard. [Totaal 2]
€ 40 - € 100
3511 [Gravures] Een gravure uit Valentyn Bing’s "Nederlandsche Kleederdragten naar de Natuur Geteekend"
R. de Vries Jr.
€ 30 - € 100
3512 [Gravures] Drie gravures uit "Gezigten in de omstreken van ’s-Gravenhage en Leyden."
Petrus Josephus Lutgers (1808-1874)
Dordrecht
Verkocht € 20
3513 [Engravings] Vier gravures uit "Gezigten in de omstreken van ’s-Gravenhage en Leyden."
Dordrecht
Verkocht € 30