V31|23.4.2015

1001-1500 Boeken - Geschiedenis en Topografie

Topografie, Geschiedenis, Heraldiek en Genealogie

upKavel #
upRichtprijs
1001 De Schat van Corpus Christi VOC kaarten boven water
Sjoerd de Meer / Frits Loomeijer
Rotterdam / Zutphen
€ 200 - € 500
1002 Kroniek van de Opstand in de Lage Landen 1555-1609
Karel Kinds / Franz Hogenberg
€ 70 - € 200
1003 [Archeologie] Sketches in Egypt and Nubia
David Roberts, R.A. (1796-1864)
Aalsmeer
€ 100 - € 200
1004 Echo der Eeuwen [Totaal 22]
R. Feenstra
Zutphen
€ 20 - € 50
1005 Lot Nederlands-Indië [Totaal 2]
€ 20 - € 50
1006 Uit lang vervlogen dagen iets uit Yerseke’s verleden
Yerseke
Verkocht € 10
1007 [Naslagwerken] Algemene Geschiedenis der Nederlanden [Total 12]
€ 20 - € 60
1008 [Topografie] Amsterdam [Totaal 10]
€ 30 - € 100
1009 Lot Dunlop
€ 200 - € 1,200
1010 [Topografie] Lot over Edam en omgeving [Total 3]
Verkocht € 10
1011 [Kunst] Lot Kunst en Kunstenaars [Totaal 11]
€ 20 - € 50
1012 [Geschiedenis] Diverse boeken [Totaal 15]
€ 20 - € 50
1013 [Kranten] Tweede Wereldoorlog
€ 10 - € 50
1014 [Geschiedenis] Geschiedenisboeken [Totaal 36 ]
€ 20 - € 50
1015 [Geschiedenis] Geschiedenisboeken [Totaal 16]
€ 20 - € 50
1016 [Geschiedenis] Lot Nederlandse Geschiedenis [Totaal 10]
€ 20 - € 50
1017 [Geschiedenis] Cassel’s Romance of Famous Lives [Totaal 3]
London
€ 10 - € 30