V31|23.4.2015

2501-3000 Boeken - Strips en Plaatjesalbums

Strips, Plaatjesalbums, Ansichtkaarten, Kinderboeken.

upKavel #
upRichtprijs
2501 [Verzamelplaatjesalbums] Lot Gouda’s Roem [Totaal 4]
Gouda
€ 10 - € 40
2502 [Verzamelplaatjesalbums] over Dieren [Totaal 2]
Verkocht € 20
2503 [Stripverhalen] De Krans van Vuur
Frédéric-Antonin Breysse (1907-2001)
Haarlem
€ 10 - € 30
2504 [Stripverhalen] Reizen en Avonturen van Mijnheer Prikkebeen
Rudolf (= Rodolphe)Töpfer (1799-1846)
€ 10 - € 30
2505 [Affiches] Guust Flater. 2 verschillende reclames.
Franquin
€ 30 - € 60
2506 [Affiches] Sjors en Sjimmy en de rebellen.
Schinnen
Verkocht € 40
2507 [Affiches] Ollie B.Bommel en Tom Poes; De trullenhoedster.
J.P.Commandeur. Illustraties: Marten Toonder.
€ 30 - € 60
2508 [Affiches] Bink bij Ajax. Kees de Jonge.
Lex van de Oudeweetering - Henno Eggenkamp
€ 20 - € 40
2509 [Affiches] Aankondiging: Het grote boek van Paulus de Boskabouter.
Jean Dulieu
€ 40 - € 80
2510 [Kunst] Grote gesigneerde plaat uit Huon de Neveling.
Gerrit Stapel
€ 50 - € 150
2511 [Plaatjesalbums] Leopold - Piggelmee - 4 delen - 1920/1950
Leopold a.o.
€ 80 - € 180
2512 [Kinderboeken] Diverse Kinderboeken [Totaal 6]
€ 10 - € 30
2513 [Stripboeken] Kapitein Rob - deel 8A, 8B, 27B en 31B, oblong 1ste drukken. - 1948-1954
Pieter Kuhn
Verkocht € 60
2514 [Folder, Marten Toonder] Een ernstige boodschap van H.K.H. Prinses Wilhelmina aan de Nederlandse gezinnen
Marten Toonder (1912-2005)
Verkocht € 160
2515 [Stripboeken] Kappie. Friesche vlag uitgaven - nummers: 5.1, 5.2, 5.3, 5.4 en 5.6 (Matla catalogus)
Marten Toonder
Leeuwarden
€ 40 - € 80
2516 [Kinderboeken] Kinderboeken [Totaal 28]
Verkocht € 20