V31|23.4.2015

5001-6000 Beeldende Kunst, Fotografie en Affiches

Beeldende Kunst, Fotografie, Grafiek, Tekeningen, Schilderijen, Aquarellen, Affiches, Sculpturen, etc.

upKavel #
upRichtprijs
5001 [Affiches] Lot Luchtvaart
€ 30 - € 90
5002 [Lithografie] ’Brigitte Bardot’ Annonce voor expo van Kees van Dongen
Kees van Dongen
Parijs
€ 180 - € 320
5003 [Affiches] Feindliche werbearbeit und kriegshetze . 1ste WO.
Anton Kling (1881-1963)
Hamburg.
€ 50 - € 150
5004 [Affiches] ’La Grande Guerre: l’effort et l’idéal’
Monogram: M.D
Luxembourg
€ 50 - € 150
5005 [Affiches] ’Chanson d’Amour’ Musique de Franz Schubert.
George Dola
Parijs
€ 90 - € 180
5006 [Affiches] De Bijenkorf 50 - Ontwerp: Dick Bruna - 1986
Dick Bruna
Verkocht € 120
5007 [Affiches] 3 filmaffiches - ca 1980
onbekend
Brussel
€ 30 - € 90
5008 [Kunst] ’Ceremonie in Bali’ - olieverf op doek - gesigneerd.
Pelukis Djupriany (1929-)
onbekend
Verkocht € 80
5009 [Zeefdrukken] ’My dream’ - gesigneerde zeefdruk - 25 exemplaren.
Bert Vredegoor
onbekend
€ 60 - € 120
5010 [Lithografie] Au Grand Pasteur- Meubles et Décoration (1935)
C.Villot
Grenoble.
€ 160 - € 320
5011 [Lithografie] Salvador Dali. Litho nr.35 uit de serie; Biblia Sacra. Met certificaat van echtheid.
Salvador Dali
Milaan
Verkocht € 175
5012 [Lithografie] ’Les Chevaux de Dali’ Complete set in paarse doos inclusief de koperen plaat.
Salvador Dali (1904 - 1989)
onbekend
Verkocht € 1,800
5013 [Zeefdrukken] Kinderzegels - Ontwerp: Dick Bruna - 1980
Dick Bruna
Verkocht € 150
5014 [Lithografie] Predigtstuhlbahn Bad Reichenhall
onbekend
Bad Reichenhall
€ 140 - € 240
5015 [Affiche] ’Bensdorp Chocoladerepen’ - 1950
Rabot VRI
Verkocht € 90
5016 [Lithografie] Naakt - Gesigneerd. Oplage EA 25
Bernard Charoy
Parijs
€ 90 - € 180
5017 [Zeefdrukken] Ad van Riel Gesigneerd en Genummerd oplage: 4
Ad van Riel
Breda
€ 60 - € 120
5018 [Lithografie] Rein Dool - gesigneerd - oplage 50.
Rein Dool [Reinier Arie]
Leiden
Verkocht € 120
5019 [Zeefdrukken] Pyramide 429 Gesigneerd
Maria Mesterou
Boekarest
€ 80 - € 180
5020 [Lithografie] L’éventail
Walasse Ting (1929-2010)
New York
€ 400 - € 600
5021 [Lithografie] Walasse Ting; Bleue - 1974
Walasse Ting
Parijs
€ 60 - € 120
5022 [Lithografie] ’Oeuvre gravé’ expositie van werk door Joan Miro.
Joan Miro
Riom
€ 40 - € 80
5023 [Affiches] Amsterdam. Cita dei diamanti. Eppo Doeve. 1957.
Eppo Doeve
Verkocht € 60
5024 [Affiches] From steam to electronics. 125 Jaar Zweedse spoorwegen.
NORD reklame.
Gavle, Zweden
€ 40 - € 100
5025 [Affiches] G-SUS welcome to heavens playground.
onbekend
London
€ 100 - € 200
5026 [Affiches] ’Ik heb zin om te denken’ Paul van der Eerden.
Paul van der Eerden
€ 70 - € 140
5027 [Affiches] Animation film festival. April 1992 en November 2000. Ontwerp; Joost Swarte.
Joost Swarte e/a
€ 30 - € 90
5028 [Affiches] ’Surprising Amsterdam’
onbekend
€ 30 - € 90
5029 [Affiches] Maëstro sigaren - ca. 1920. Lithografie
onbekend
Antwerpen
€ 70 - € 170
5030 [Zeefdruk] Pyramides 2 - zeefdruk - gesigneerd - oplage; specimen.
MARIA MESTEROU
Boekarest
Verkocht € 70
5031 Vervallen
€ 1 - € 1
5032 Vervallen
€ 1 - € 1
5033 [Zeefdruk] Martin Engelman Gesigneerd - 50 exemplaren
Martin Engelman
onbekend
€ 50 - € 100
5034 [Zeefdruk] Twin hearts III’ zeefdruk gesigneerd Oplage 100
Calvin Christiaan
onbekend
€ 60 - € 160
5035 [Lithografie] Yoko Ono.
Yoko Ono
Bergen
€ 600 - € 900
5036 [Kunst] Gouache op papier. 1991.
Lily van der Stokker
onbekend
€ 400 - € 800
5037 [Vliegtuigen] Lot Posters [Totaal ca. 200]
€ 10 - € 30
5038 [Programma’s] Championnats de France Internationaux de Ski 1938 sur la cote d’azur
Paul Gayet-Tancrède (= Samivel) 1907-1992
Cannes
Verkocht € 40
5039 [Kunst] Twee Indonesische werken [Totaal 2]
€ 20 - € 60
5040 [Kunst] Drie ingelijste werkjes: dieren en bloemen [Totaal 3]
€ 20 - € 60
5041 [Kunst] Perzische miniatuur: Een Polospel
Verkocht € 25
5042 Roodkapje [leporello]
Warja Lavater
Utrecht / Antwerpen
€ 40 - € 90
5043 [Lithografie] ’Chevaux’ origineel lithografie door Yves Brayer. Gesigneerd.
Yves Brayer [1907-1990]
onbekend
€ 120 - € 320
5044 [Zeefdrukken] ’Rode tulpen’ Zeefdruk door Ad van Hassel. Gesigneerd.
Ad van Hassel
€ 60 - € 120
5045 [Zeefdrukken] Gezicht in Kleurrijke Regen
Karel Appel
€ 800 - € 1,200
5046 [Zeefdrukken] Unique
Corneille (1922-2010)
€ 180 - € 300
5047 [Giclé] Ilva
Corneille (1922-2010)
€ 380 - € 600
5048 [Zeefdrukken] Gustav Mahler
Corneille (1922-2010)
€ 280 - € 500
5049 [Giclé] Vrouw met Vogel
Corneille (1922-2010)
€ 180 - € 400
5050 [Houtsneden] Beest
Corneille (1922-2010)
€ 180 - € 400
5051 [Houtsneden] Abstracte Compositie in Rood en Wit
Corneille (1922-2010)
€ 330 - € 600
5052 [Schilderijen] Landschap met Schapen
€ 180 - € 350
5053 [Mezzotint] Sonate avec Quelques Paires de Lunettes Obligé
Mario Avati (1921-2009)
€ 180 - € 300
5054 [Mezzotint] Compositie met Drie Vrouwen
Ru van Rossem (1924-2007)
€ 120 - € 250
5055 [Lithographs] Een prent uit de Les Vitraux suite
Salvador Dali (1904-1989)
€ 400 - € 1,200
5056 [Lithografie] Een prent uit de Les Vitraux suite
Salvador Dali (1904-1989)
€ 400 - € 1,200
5057 [Lithografie] Een prent uit de Les Vitraux suite
Salvador Dali (1904-1989)
€ 400 - € 1,200
5058 [Lithografie] Jean-Marie met een bloem in zijn mond. Kees van Dongen. Oplage: 150 exemplaren.
Kees van Dongen (1877-1968)
Parijs
€ 900 - € 1,400
5059 [Gouache] Twee Bierdrinkende Dames in Badpak
Charlotte Gerards (1953)
Verkocht € 100
5060 [Gouache] Dansscène
Charlotte Gerards (1953)
Verkocht € 100
5061 [Schilderijen] Een gezicht op een Meertje in een Bos
E.K.
€ 100 - € 300
5062 [Schilderijen] Een Visser
C. de Geus
€ 20 - € 50
5063 [Lithografie] Kerk op de Vesting in Edam
€ 10 - € 30
5064 Vervallen
€ 1 - € 1
5065 [Zeefdruk] ’Kunnen’ gesigneerd. 100 exemplaren.
Lein
Verkocht € 50
5066 [Zeefdruk] ’Willen’ Gesigneerd, 100 exemplaren.
Lein
Verkocht € 50
5067 [Zeefdruk] ’Face to Face’ Gesigneerd. 24 exemplaren
Maartje Wijngaarden
€ 80 - € 160
5068 [Zeefdruk] Karel Appel: ’Running Horse’ Gesigneerde zeefdruk. 160 exemplaren
Karel Appel
€ 280 - € 480
5069 [Houtsnede] Koemelkster Jan Mankes 1914 gesigneerd in potlood.
Jan Mankes
Het Meer
€ 220 - € 320
5070 [Aquarellen]
Kitty Doomernik
€ 70 - € 140
5071 [Zeefdrukken] ’De schaduw volgend’
Leonie van Santvoort
€ 50 - € 100
5072 [Lithografie] Zonder titel - gesigneerd - ed: E/A
CP Gozlay.
€ 60 - € 120
5073 [Lithografie] Zonder titel
Jean-Baptiste VALADIÉ
€ 100 - € 200
5074 [Lithografie] ’Jeune fille à l’ombrelle’ - gesigneerd, genummerd - Ed: 100
GUY SERADOUR (1922-2007)
Parijs
€ 100 - € 200
5075 [Lithografie] Zonder titel - gesigneerd en genummerd - Ed: 100
Tilda Thamar (1922-1989)
€ 70 - € 170
5076 [Lithografie] ’Twee figuren’ - [zeldzame z/w druk], gesigneerd
Wally Elenbaas
€ 120 - € 240
5077 [Lithografie] Zonder titel - Gesigneerd en genummerd - Oplage 150
Victor Zarou.
€ 70 - € 140
5078 [Zeefdruk] Zonder titel - gesigneerd - E/A
Peter Stradmann
€ 60 - € 160
5079 [Kunst] Los Cantos de las Soledades
Tavy Notton
Madrid
€ 200 - € 500
5080 [Kunst] Azzu een blootje wil... broek uut
Herman Brood (1946-2001)
Verkocht € 200
5081 [Kunst] Zuig of Kou d’r een tegelijk
Herman Brood (1946-2001)
Verkocht € 125
5082 [Kunst] Vies Vrouwtje
Herman Brood (1946-2001)
Verkocht € 80
5083 [Kunst] Zonder Titel
Herman Brood (1946-2001)
Verkocht € 150
5084 [Kunst] Connie Francis volgens Brood
Herman Brood (1946-2001)
Verkocht € 150
5085 [Kunst] Bill Burroughs Naked Lunch volgens Herman Brood
Herman Brood (1946-2001)
Verkocht € 200
5086 [Affiches] A.N.W.B, Propaganda avond - 1955
ANWB
Groot Ammers
€ 30 - € 90
5087 [Posters] WOII - Brengt licht in ’t leven uwer landgenoten. Winterhulp Nederland.
ERVACO
€ 40 - € 80
5088 [Affiches] WOII Voor het volk, door het volk. Geen gunst maar eereplicht. Winterhulp Nederland.
Gerbo
€ 40 - € 80
5089 [Schilderijen] Abstract figuur (Cobart) - gesigneerd - 1996
LEBAY
€ 60 - € 160
5090 [Schilderijen] Hurkende man, Bali - gesigneerd
D. Oudheusden
€ 90 - € 180
5091 [Schilderijen] ’Batutulis’
S. Djuprijany
Verkocht € 80
5092 [Schilderijen] Landschap Indonesië
Fits Ohl?
€ 100 - € 300
5093 [Schilderijen] Balinese danseres
€ 60 - € 120
5094 [Schilderijen] Landschap Indonesië
Mas Subanto
€ 80 - € 180
5095 [Aquarellen] ’Dancing women’
Anton Heijboer
Verkocht € 240
5096 [Lithografie] Koffiepot met krant - Gesigneerd
Klaas Gubbels
Verkocht € 460
5097 [Lithografie] Zonder titel
€ 30 - € 90
5098 [Schilderijen] Dansende figuur
B. Jorin
Verkocht € 30
5099 [Schilderijen] Maskerade
€ 90 - € 180
5100 [Affiches] XIIIme pèlerinage à Lourdes
H.A. Dupuis
Lourdes
€ 40 - € 120
5101 [Affiches] In veilige hoede. Leger des Heils - Amsterdam
€ 60 - € 120
5102 [Lithografie] Karel Appel - ’Tibetan bird’
Karel Appel
€ 460 - € 660
5103 [Affiches] Lot Bier Advertenties [Total 8]
Verkocht € 20
5104 [Art] Zonder titel
Bram Bogart
Verkocht € 700
5105 [Grafiek] MC Escher, originele houtgravure, 1935. ’Sprinkhaan’
Maurits Cornelis Escher [1898-1972]
€ 1,000 - € 1,400
5106 [Affiches] Film: ’De ijzeren kroon’
PZ
€ 40 - € 80