V32|30.6.2015 / 0001-0500 Boeken - Bibliografie, Letterkunde

Kavel #: 4

[Boekdrukkunst] Gedenkschriften wegens het vierde eeuwgetijde van de uitvinding der Boekdrukkunst.

Lourens Janszoon Koster / Vincent Loosjes
Haarlem
Vincent Loosjes
1824
Gebonden, rood halfleer, gemarmerde platten.
Gravures.
Verkocht: € 10