V32|30.6.2015 / 0001-0500 Boeken - Bibliografie, Letterkunde
.... [3] [4] [5] [6] [7] [8]

Kavel #: 6

[Boekdrukkunst] Boeken over de Nederlandse Typografenbond [Totaal 2]

F. van der Wal
Algemeenen Nederlandschen Typografenbond
1926
Twee delen.
Gebonden, rood en verguld gepreegd halfleer, gemarmerde platten, vergulde en gepreegde ruggen.
De Oudste vakbond van ons land 1866-1916.
Een tienjarig tijdperk 1916-1926.
Verkocht: € 30