V32|30.6.2015

5001-6000 Moderne Kunst, Fotografie en Affiches

Beeldende Kunst, Fotografie, Grafiek, Tekeningen, Schilderijen, Aquarellen, zeefdrukken, Affiches, Sculpturen, etc.

upKavel #
upRichtprijs
5001 [Kunst] Vissteeg Amsterdam. Gesigneerd, gemengde techniek.
K. Dengen (= Job Heinrich Frese, 1914-1980)
€ 90 - € 180
5002 [Kunst] Zwarte Bijlsteeg Amsterdam. Gesigneerde gemengde techniek op papier.
K.Degen (= Job Heinrich Frese, 1914-1980}
Verkocht € 90
5003 [Zeefdrukken] Biggles door Herman Brood, met certificaat van echtheid.
Herman Brood
€ 120 - € 220
5004 [Zeefdrukken] Karel Appel
Karel Appel (1921-2006)
€ 600 - € 800
5005 [Affiches] The Winner (gesigneerd)
Thérèse Steinmetz (1933)
Verkocht € 20
5006 [Affiches] Andy Warhol Retrospektive
Andy Warhol (1928-1987)
Köln
€ 80 - € 160
5007 [Affiches] Feestconcert ten behoeve van het Koningin Wilhelminafonds voor de kankerbestrijding (1966)
€ 40 - € 80
5008 [Affiches] Louis Paul Boon opent Expositie De Krabbendans
Eindhoven
Verkocht € 30
5009 [Zeefdrukken] Leonardo da Vinci
Ole Pelt
Verkocht € 80
5010 [Affiches] Boezem Panamarenko
Panamarenko (= Henri Van Herwege) (1940)
Eindhoven
Verkocht € 30
5011 [Affiches] Het Begin van de Boekdrukkunst in Nederland
€ 20 - € 60
5012 [Affiches] Amedeo Modigliani
Amedeo Modigliani (1884-1920)
€ 30 - € 60
5013 [Affiches] Snip en Snap van Tijd tot Tijd
Eindhoven
Verkocht € 20
5014 [Affiches] Kabinet Floret Zomerseizoen
€ 20 - € 50
5015 [Posters] Dertigduizend Dagen Historie van het Nederlands Cabaret
Zeist
€ 30 - € 60
5016 [Affiches] Groeten uit Niemandsland
Eindhoven
€ 20 - € 50
5017 [Kunst, Lithografie] Grachtengezicht
A. van Dobbenburgh
€ 40 - € 100
5018 [Affiches] Gaudi
Antonio Gaudi (1852-1926)
Eindhoven
Verkocht € 10
5019 [Affiches] Harlekijn
Herman van Veen (1945)
Venray
Verkocht € 20
5020 [Affiches] Cityplan Eindhoven
Eindhoven
€ 20 - € 50
5021 [Affiches] Kompas 4 West Coast U.S.A.
Eindhoven
€ 30 - € 90
5022 [Schilderijen] Zonder titel. Olieverf op paneel. Matt Lamb
Matt Lamb
€ 750 - € 1,750
5023 [Kunst] Pechprijs ’97
Paul van Vugt
€ 10 - € 30
5024 [Schilderijen] Zeezicht met Boot
W. Frauenfelder
Verkocht € 40
5025 [Kunst] Bram Bogart. Abstracte compositie.
€ 2,200 - € 3,200