V 05|16.12.2008

2001-2500 Boeken - Literatuur en Poëzie

upKavel #
upRichtprijs
2003 Lot van 2 Gedichtboeken
Mei van Herman Gorter; Gedichten Willem Kloos
€ 75 - € 200
2005 De Doodshoofdvlinder (Met opdracht en tekening).
Wolkers, Jan.
Verkocht € 125
2006 Voor een verloren soldaat. - En vijf andere, alle met opdracht en gesigneerd
Rudi van Dantzig (en anderen; o.a. Baantjer)
Verkocht € 50
2007 Mijmeringen naast m’n naaimachine (met opdracht aan Boudewijn de Groot !)
Heeresma, Heere.
€ 60 - € 120
2008 Bragiaantjes En Ander Klein Goed
door een beunhaas in bijschriften
Verkocht € 30
2009 Poezie. Het verborgen leven.
J.A. Rispens
Baarn
€ 10 - € 20
2011 Faust - Der Tragödie Erster Teil
Johann Wolfgang Goethe
€ 80 - € 200
2012 Daous Cutsns - Dialogues des Courtisanes
Traduit De Lucien Par Georges Eudes Illustrations De Dan Sigros
Verkocht € 40
2013 Gedichten van P.C. Hooft in 2 delen
met aantekeningen van P. Leendertz
€ 50 - € 120
2015 Amor et Psyche
d’apres le roman D’Apulée - Suite de vingt planches dessinées et gravées a l’eau forte par Lorenz Frölich
€ 80 - € 200
2016 Journal d’un Bourgeois de paris pendant La Guerre de 1914 (Fascicule No 1 - No 15)
par Georges Ohnet
€ 100 - € 200
2017 Lot van 6 uitgaven Zaanlandsch Jaarboekjes
€ 80 - € 200
2018 Gebedsboekje - Mercuriolie of Wintergroen
Abraham
€ 70 - € 120
2019 Guy de Vlaming
Nicolaas Beets
€ 80 - € 160
2020 Dichtergrüsse aus dem Osten
Japanische Dichtungen übertragen von Karl Florenz in Tokyo
€ 120 - € 240
2021 Les Chansons De Bilitis
Pierre Louÿs, Illustrations Originales En Noir Et Sanguine De Lobel Riche
€ 150 - € 300
2022 Les Chansons De Bilitis traduites du grec
Pierre Louÿs, Illustrations d’Albert Gaeng
€ 100 - € 200
2023 lot van 3 bijzondere kunstuitgaven; Gogol, Balzac en Xenophon
Jan Mensinga, Hans Fronius en Giacomo Manzú
€ 150 - € 300
2024 Poéms
Jean Genet
€ 100 - € 200
2025 Psyché
Apulée, Burins De C.P. Josso
€ 200 - € 400
2026 Le Sopha
Crébillon Fils, Illustrations De Georges Villa
€ 160 - € 200
2027 Das Meerwunder
Gerhart Hauptmann; Paul Delvaux
€ 20 - € 50
2029 Landloperij
M.J. Brusse
€ 10 - € 30
2030 Querelle De Brest
Jean Genet
Verkocht € 25
2032 Het Winterboek van Paulus
Jean Dulieu
Verkocht € 20
2033 Het onmogelijke boek
A.F.Th. van der Heijden
€ 10 - € 20
2034 Gedachten over vrijheid
Mill, John Stuart
Groningen
€ 150 - € 300