V33|28.10.2015

5001-6000 Beeldende Kunst

Kunst. Unica of gelimiteerd in o.a. de volgende categorieën: Schilderijen, Collages, Platen en Tekeningen, Aquarellen, Fotografie. Met de hand gemaakte originele Gravures, Etsen, Posters, Prenten, Foto’s, Houtsneden en Litho’s. Originele Standbeelden en Beeldhouwwerken.

Voor de definitie van gelimiteerd werk hanteren wij de Nederlandse wet, te weten:
- Zeefdrukken dienen handmatig te zijn genummerd en gesigneerd; maximale oplage 250 stuks.
- Tapisserieën en Wandtextiel; maximale oplage 8 stuks.
- Uniek Keramiek door kunstenaar zelf gemaakt en gesigneerd.
- Handmatig gemaakt genummerd en gesigneerd Emailwerk. Maximale oplage 8 stuks.
- Foto’s door kunstenaar zelf genummerd en gesigneerd; maximale oplage 30 afdrukken.
upKavel #
upRichtprijs
5001 [Aquarellen] Zwanen en heuvels, met bijpassende passe-partouts [Totaal 21]
Wilma Lesscher Fischer (1953)
Vriezeveen
€ 100 - € 200
5002 [Kunst] Drie Spaanse Werkjes [Totaal 3]
€ 20 - € 40
5003 [Sculptuur] Menselijk Figuur
Verkocht € 20
5004 [Rolschilderijen] Mannelijk figuur
Japan
Verkocht € 110
5005 [Rolschilderijen] Landschap
Japan
Verkocht € 10
5006 [Rolschilderijen] Landschap
Japan
Verkocht € 30
5007 [Rolschilderijen] Boeddha
Indonesië
Verkocht € 240
5008 [Rolschilderijen] Boeddha
Indonesië
Verkocht € 1,100
5009 [Rolschilderijen] Landschap met ruiter
Japan
Verkocht € 240
5010 [Tekeningen] Compositie
Herman Brood (1946-2001)
Verkocht € 140
5011 [Tekeningen] Als ze zich maar wassen
Herman Brood (1946-2001)
Verkocht € 160
5012 [Tekeningen] It stinks to high heaven / Zeg in ’92 eens wat je Echt denkt - hoewel [Totaal 2]
Herman Brood (1946-2001)
Verkocht € 70
5013 [Tekeningen] Composities [Totaal 2]
Herman Brood (1946-2001)
Verkocht € 150
5014 [Aardewerk] Bord met Dansende Figuren
Picasso (1881-1973)
Limoges
€ 60 - € 120
5015 [Aardewerk] Bord met Gezicht en Harp
Jean Cocteau (1889-1963)
Limoges
€ 60 - € 120
5016 [Aardewerk] Tegel met een abstracte compositie
Sol Lewitt (1928-2007)
New York
Verkocht € 203
5017 [Etsen] Platbodem
W.J. Wijk
Verkocht € 20
5018 [Etsen] Oude Boerderij
C.M. vd Woerd
€ 10 - € 20
5019 [Zeefdrukken] Vruchtbaarheid
Exit
Verkocht € 75
5020 [Aquarellen] Britse Landschapjes [Totaal 4]
LB
United Kingdom
€ 10 - € 20