V34|22.12.2015

3501-4000 Prenten en andere Grafiek

Seriematig vervaardigde prenten en ander grafiek. O.a. in de categorie: Topografie, Cartografie, Asiatica, Houtsnedes en -gravures, Bouw- en Technische Tekeningen, Lithografie, Kopergravures, Heliogravures, Etsen, Fotografie en Affiches.

upKavel #
upRichtprijs
3501 [Kunst, Religie] Liturgische Wandtafeln
Dr. Heinrich Swoboda (1861-1923)
Wien
€ 400 - € 800
3502 [Kaarten] Planisfero meridionale coretto et Accresciuto di Molto Stelle
Vincenzo Maria Coronelli (1650-1718)
Venetia
Verkocht € 500
3503 [Kaarten] Noord-Brabant; V.M. Coronelli - Brabante, Parte Settentrionale Dedicato Al Reverendissimo Signore Cananico Gio.Cupilli (...) - 1692
V.M. Coronelli
Venetië
Verkocht € 120
3504 [Kunst, Religie] De Hervorming in Spanje / Ex-Libris by Chris Lebeau
Dr. M.F. van Lennep / Chris Lebeau (1878-1945)
Haarlem
Verkocht € 25
3505 [Kunst, Geschiedenis] Het Land van Rembrand / Ex-Libris by Chris Lebeau
Conrad Busken Huet (1826-1888) / Chris Lebeau (1878-1945)
Haarlem
Verkocht € 35
3506 [Kunst, Literatuur] Hamlet Prins van Denemarken / Ex-Libris door Chris Lebeau
William Shakespeare (1564-1616) / Jac. van Looy (1855-1930) / Rie Cramer (1887-1978) / Chris Lebeau (1878-1945)
Verkocht € 25
3507 [Drukwerk, Geschiedenis] Jood verpletterd onder V-teken
Verkocht € 10
3508 [Drukwerk, Geschiedenis] Proletariers en Plutocraten aller landen vereenigt U!
€ 10 - € 20
3509 [Film] Ordner met Lobbykaarten voor Films
Verkocht € 30
3510 [Etsen] Buste d’Enfant, tourné à droite
Pierre-Auguste Renoir (1841-1919)
€ 400 - € 800
3511 [Etsen] Le Chapeau Épinglé
€ 400 - € 800
3512 [Lithografie] Vogels [Totaal 9]
Christian Sepp / Jan Christiaan / Cornelis Nozeman
Verkocht € 10
3513 [Prenten] Japanse Prikkelende Prenten [Totaal 24]
Tokyo
Verkocht € 40
3514 [Drukwerk] Japans Schrijfpapier en envelop met Fotoprints [Totaal 3]
€ 20 - € 40
3515 [Prenten] Japanse Houtblokprenten [Totaal 3]
Verkocht € 20
3516 [Gravures] L’Eté / L’Hiver [Totaal 2]
David Teniers (1610-1690) / Pierre-Louis Surugue (1710-1772)
Paris
€ 30 - € 60
3517 [Kunst, Topografie] Le Loggie di Raffaello nel Vaticano [Totaal 4]
Giovanni Ottaviani (1735-1808) / Gaetano Savorelli / Rafaël (1483-1520)
Verkocht € 200
3518 [Gravures] The Farm Yard
London
Verkocht € 20
3519 [Gravures] The Curate of the Parish Return’d from Duty
H. Singleton / Thomas Burke.
London
€ 50 - € 100
3520 [Lithografie] Vogels [Totaal 106]
M. & A. Wright
Verkocht € 80
3521 [Lithografie] Lot prenten ornithologie [Totaal 13]
Verkocht € 30
3522 [Lithografie] Lot diverse bloemen en planten [Totaal 9]
€ 90 - € 180
3523 [Lithografie] Vogels [Totaal 106]
M. & A. Wright
Verkocht € 70
3524 [Prenten] Kavel met afbeeldingen van ornamenten [Totaal 13]
Verkocht € 40
3525 [Prenten] Lot illustraties beroemde gebouwen [Totaal ca. 85]
Verkocht € 30
3526 [Lithografie] Vogels [Totaal 100]
M. & A. Wright
Verkocht € 80
3527 [Lithografie] Prenten met afbeeldingen interieur [Totaal 34]
Verkocht € 100
3528 [Gravures] Diverse planten en vruchten [Totaal 12]
Verkocht € 50
3529 [Lithografie] Vogels [Totaal 122]
M. & A. Wright
Verkocht € 50
3530 [Gravures] Prenten bouwkunst en ornamenten [Totaal 90]
Verkocht € 50
3531 [Lithografie] Klederdrachten [Totaal 12]
€ 80 - € 160
3532 [Lithografie] Lot prenten vogels in passepartout [Totaal 9]
Verkocht € 40
3533 [Gravures] Lot grote prenten École de Lombardie [Totaal 87]
Verkocht € 40
3534 [Lithografie] Vogel [Totaal 100]
M. & A.Wright
Verkocht € 50
3535 [Prenten] Groot lot prenten [Totaal 190]
Verkocht € 50
3536 [Lithografie] Zangvogels [Totaal 100]
M. & A.Wright
Verkocht € 50
3537 [Prenten] Lot prenten en gravures [Totaal 85]
Verkocht € 40
3538 [Lithografie] Bloemen en planten [Totaal 12]
Verkocht € 50
3539 [Prenten] Groot kavel illustraties [Totaal ca. 200]
Verkocht € 30
3540 [Lithografie] Zangvogels [Totaal 100]
M. & A.Wright
Verkocht € 60
3541 [Kunst] Eighteenth century colour prints : an essay on certain stipple engravers and their work in colour
Julia Frankau (1859-1916)
London
Verkocht € 50
3542 [Lithografie] Bloemen en planten [Totaal 15]
Verkocht € 100
3543 [Lithografie] Bloemen en planten [Totaal 12]
Verkocht € 70
3544 [Lithografie] Hoenderachtigen [Totaal 81]
M. & A.Wright
Verkocht € 70
3545 [Lithografie] Watervogels [Totaal 100]
M. & A.Wright
Verkocht € 70
3546 [Lithografie] Planten [Totaal 52]
Verkocht € 50
3547 [Lithografie] Watervogels [Totaal 100]
M. & A.Wright
Verkocht € 80
3548 [Lithography] Wad- en steltlopers [Totaal 135]
M. & A.Wright
Verkocht € 85
3549 [Lithografie] Ornitologie [Totaal 8]
Verkocht € 20
3550 [Lithografie] Ornitologie [Totaal 6]
Verkocht € 30
3551 [Lithografie] Ornitologie {Totaal 8]
€ 40 - € 80
3552 [Lithografie] Bijbel (Totaal 30]
Verkocht € 40
3553 [Drukwerk] Portefeuille met voorbeelden in hout- en marmer-nabootsing[Totaal 37]
P.M. Bazendijk, Rotterdam
Verkocht € 50
3554 [Gravures] Lot religieuze prenten [Totaal 56]
Verkocht € 40
3555 [Prenten] Prenten en reproducties honden [Totaal 21]
Verkocht € 20
3556 [Gravures] Lot met uiteenlopende afbeeldingen [Totaal 80]
Verkocht € 60
3557 [Gravures] Groot lot uiteenlopende klassieke afbeeldingen [Totaal 75]
Verkocht € 50
3558 [Gravures] 18 platen uit de Tempel der Zang-Godinnen [Totaal 18]
Bernhard Picart Le Romain
Verkocht € 30
3559 [Lithografie] Lot bloemen en planten [Totaal 41]
A.J. Wendel
Groningen
Verkocht € 50
3560 [Lithografie] Prentjes met bloemenmotieven [Totaal 81]
Verkocht € 90
3561 [Folders, Kaarten, Reclame] Illustrations ’Assiette au Beurre [Totaal ca. 200]
Frankrijk
Verkocht € 60
3562 [Lithografie] Wapens Nederlanse adel [Totaal 50]
Johannes Rietstap
Verkocht € 90
3563 [Gravures] Handgekleurde etsen met dierenmotieven [Totaal 7]
Verkocht € 30
3564 [Gravures] 17e - 18e eeuw prenten met dierenmotieven [Totaal 36]
Verkocht € 60
3565 [Lithografie] Lot prenten vlinders en rupsen [Totaal 67]
Verkocht € 90
3566 [Prenten] Diverse prenten met afbeeldingen paarden [Totaal 34]
Verkocht € 20
3567 [Lithografie] Prenten vogels [Totaal 6]
J.G. Keulemans
Verkocht € 30
3568 [Prenten] Lot Planten [Totaal 45]
Verkocht € 40
3569 [Prenten] Lot Ornithologie [Totaal 26]
Verkocht € 55
3570 [Lithografie] Lot vlinders en bloemen [Totaal 10]
€ 40 - € 80
3571 [Lithografie] Bloemen [Totaal 41]
Verkocht € 50
3572 [Lithografie] Kleurenlithografie bloemen [Total 21]
Verkocht € 35
3573 [Lithografie] Lot prenten bloemen en planten [Totaal 41]
Verkocht € 40
3574 [Lithografie] Paginagrote illustraties Bloemen [Totaal 38]
Gent
Verkocht € 120
3575 [Lithografie] Lot prenten grootbloemige planten [Totaal 17]
Verkocht € 30
3576 [Lithografie] Bloemen en planten [Totaal 45]
Verkocht € 70
3577 [Prenten] Diverse gravures en lithografiën paarden en landschappen [Totaal 25]
€ 50 - € 100
3578 [Gravures] Romantische afbeeldingen [Totaal 27]
Verkocht € 40
3579 [Prenten] Gravures en lithografiën dieren [Totaal 27]
Verkocht € 50
3580 [Prenten] Gravures en lithografiën klassieke afbeeldingen [Totaal 44]
Verkocht € 40
3581 [Lithografie] Klassieke en religieuze afbeeldingen [Totaal 50]
Verkocht € 40
3582 [Gravures] Oeuvres de Flaxman - Sculpteur Anglais - Ouvrage par Livraison [Totaal 25]
Flaxman
Paris
€ 50 - € 100
3583 [Prenten] Naar werken van beroemde meesters [Totaal 88]
Verkocht € 50
3584 [Prenten] Gravures en lithografiën bloemen [Totaal 18]
Verkocht € 40
3585 [Prenten] Gravures en lithografiën [Totaal 26]
Verkocht € 40
3586 [Gravures] Kavel met uiteenlopende portretten van vrouwen en kinderen [Totaal 46]
Verkocht € 40
3587 [Prenten] Gravures en lithografiën paarden en koetsen [Totaal 8]
Verkocht € 40
3588 [Prenten] Diverse grafische bladen met genretaferelen [Totaal 19]
Verkocht € 40
3589 [Gravures] Klassieke sculpturen [Totaal 22]
Verkocht € 40
3590 [Illustraties]
London/Berlin
Verkocht € 30
3591 [Prints] Gravures en lithografiën genretaferelen en landschappen [Totaal 15]
Verkocht € 40
3592 [Prenten] Gravures en lithografiën bouwkunst en ornamenten [Totaal 39]
Verkocht € 40
3593 [Prenten] kleine gravures en lithografiën [Totaal 38]
Verkocht € 40
3594 [Illustraties]
London/Berlin
Verkocht € 30
3595 [Prenten] Gravures en lithografiën genretaferelen en religie [Totaal 69]
Verkocht € 50
3596 [Prenten] Gravures en lithografiën portretten [Totaal 30]
Verkocht € 40
3597 [Prenten] Gravures en lithografiën genretaferelen en religie [Totaal 42]
Verkocht € 40
3598 [Illustraties] Diverse kunst- en newstijdschriften [Totaal 30]
Verkocht € 20
3599 [Prenten] Gravures en lithografiën genretaferelen en religie [Totaal 50]
Verkocht € 50
3600 [Prenten] Gravures en lithografiën paarden, militair en jacht [Totaal 17]
Verkocht € 40
3601 [Affiches] Campbell’s Tomato Soup
Andy Warhol (1928-1987)
Verkocht € 110
3602 [Seriegraphie] Drie Dansers
Harry Guttmann (1933)
€ 80 - € 160
3603 [Seriegraphie] Twee Dames
Harry Guttmann (1933)
€ 80 - € 160
3604 [Seriegraphie] Drie Figuren
Harry Guttmann (1933)
€ 80 - € 160
3605 [Seriegraphie] Vier Dames
Harry Guttmann (1933)
Verkocht € 80
3606 [Lithografie] De Seizoenen - Herfst
Salvador Dali (1904 - 1989)
€ 300 - € 600
3607 [Gravures, Mode] Kostuums van de Wereld [Totaal 7]
Louis Braun / Ernst Fröhlich
München
€ 80 - € 160
3608 [Gravures] Vue d’Amsterdam No. 29 Het Singel met de Sint-Catharinakerk
A.Lutz / Cornelis de Kruijff
Verkocht € 20
3609 [Prenten] Twee Kinderen in de Tuin
Berhardina Midderigh-Bokhorst (1880-1972)
Verkocht € 20
3610 [Gravures] Paris dans sa Splendeur - Palais du Luxembourg Facade sur le Jardin
Ph. Benoist / Aubrun / A. Bayot
Paris
Verkocht € 10
3611 [Gravures] Saul and David
Jozef Israëls (1834-1911) / Carel L. Dake (1857-1918)
€ 40 - € 80
3612 [Gravures] Bisschoppen en Priesters
Zürich
Verkocht € 10
3613 [Gravures] De Montelbaanstoren, Amsterdam
J.W. Lindeman (1886-1943)
Verkocht € 10
3614 [Gravures] De Kuiperspoort, Middelburg
Frans van Gelder (1876-1935)
Verkocht € 20
3615 [Gravures en fotografie] Gravures met Erasmus en stadspoort en een foto met winterlandschap [Totaal 4]
M. Roussef
€ 30 - € 60
3616 [Kunst] Kavel met diverse kunstwerken [Totaal 3]
€ 30 - € 60
3617 [Gravures] 4 verschillende etsen [Totaal 4]
€ 40 - € 80
3618 [Gravures] Ets door Hans van Dokkum
Hans van Dokkum
Verkocht € 30
3619 [Lithografie] Kleurenlithografie door H. caals & Schneider [Totaal 4]
H. Caals & Schneider, Antwerpen
€ 20 - € 40
3620 [Gravures] Ets met koeien in weiland naar Mauve
P. Arendzen Sr.
€ 20 - € 40
3621 [Gravures] Ets door Hebbelincq
€ 30 - € 60
3622 [Lithografie] Poster door C. Koekkoek (M.A. zn)
C. Koekkoek (M.A. zn)
€ 100 - € 200
3623 [Gravures] Ets door Nico Bulder
Verkocht € 50
3624 [Lithografie en drukwerk] Advertenties op carton [Totaal 7]
Verkocht € 30
3625 [Gravures] Kavel met 17 diverse gravures [Totaal 17]
Verkocht € 30
3626 [Prenten en kaarten] Kavel met kaarten, prenten etc. in verschillende formaten [Totaal 31]
Verkocht € 30
3627 [Gravures] Ingelijste en ingekleurde gravures m.b.t. planten uit: English Botany [Totaal 4]
€ 20 - € 40
3628 [Kunst] Ingelijste kunstwerken w.o. 1 prent [Totaal 3]
Verkocht € 30
3629 [Prenten] Ingelijste grote prenten
€ 30 - € 60
3630 [Diversen] 50 passe partouts ca. 40x45 cm [Totaal 50]
Verkocht € 30
3631 [Diversen] 50 passe partouts ca. 40x42 cm [Totaal 50]
Verkocht € 30
3632 [Diversen] 50 passe partouts versch. formaten [Totaal 50]
Verkocht € 55
3633 [Diversen] 50 passe partouts ca. 50x59 cm [Totaal 50]
Verkocht € 30
3634 [Diversen] 50 passe partouts ca. 40x45 cm [Totaal 50]
Verkocht € 40
3635 [Diversen] 50 passe partouts ca. 36x42 cm [Totaal 50]
Verkocht € 35
3636 [Diversen] 50 passe partouts ca. 28x34 cm [Totaal 50]
Verkocht € 30
3637 [Diversen] 50 passe partouts ca. 28x32 cm [Totaal 50]
Verkocht € 30
3638 [Diversen] 50 passe partouts ca. 40x30 cm [Totaal 50]
Verkocht € 30
3639 [Diversen] 50 passe partouts ca. 35x43 cm [Totaal 50]
Verkocht € 30
3640 [Diversen] 50 losse passe partouts ca 50x60 cm [Totaal 50]
Verkocht € 60
3641 [Diversen] 75 losse passe partouts ca 70x90 cm [Total 75]
Verkocht € 85
3642 [Diversen] 50 losse passe partouts ca 63x66 cm [Totaal 50]
Verkocht € 30
3643 [Prenten] The gate of Calais - O The Roast Beef of Old England, &c.
William Hogarth (1697-1764)
London
Verkocht € 110
3644 [Gravures] Vogels uit Coloured illustrations of British birds and their eggs [Totaal 5]
Henry Leonard Meyer
London
Verkocht € 20
3645 [Gravures] Oorlogstaferelen uit L’Imperiale E Reale Galleria Pitti Illustrata Per Cura Di Luigi Bardi Regio Calcografo Dedicata A S.A.I. E R. Leopoldo Secondo Granduca Di Toscana [Totaal 2]
A. Muzzi / Salvador Rosa / A. Viviani / Borgognone / Lambertini
Firenze
Verkocht € 15
3646 [Optica] 33e Vue Perspective du grand bassin d’Apollon et du Grand Canal a Versailles
Verkocht € 30
3647 [Optica] La Lune, deuxième planète, et son Influxion
Georg Balthasar Probst (1732-1801)
Augsburg
Verkocht € 30
3648 [Optica] Le Soleil, première planète, et son influxion
Augsburg
Verkocht € 30
3649 [Literatuur] Charles Dickens a Gossip about his Life Works and Characters
Thomas Archer / Charles Dickens (1812-1870)
London / Paris / New York / Melbourne
Verkocht € 20
3650 [Gravures] Naar werken van beroemde Meesters [Totaal 6]
Albert Henry Payne (1812-1902)
Dresden and Leipzig
Verkocht € 10
3651 [Gravures] Naar werken van beroemde Meesters [Totaal 9]
Dresden and Leipzig
Verkocht € 10
3652 [Gravures] Naar werken van beroemde Meesters [Totaal 9]
Dresden and Leipzig
Verkocht € 10
3653 [Plakaten] Le Rareté De Prague - De Praagsche Rariekiek
Verkocht € 100
3654 [Prenten] And as he reasoned of righteousness, temperance and judgement to come, Felix trembled
William Hogarth
London
€ 20 - € 40
3655 [Gravures] Middeleeuwse taferelen [Totaal 6]
Verkocht € 10
3656 [Prints] Otis Minor, Canuti regis avis, The spotted Plover from north America, The Bittern from Hudsons Bay, Print of Gleanings of Natural History, Exhibiting Figures of Quadrupeds, Birds [Totaal 4]
George Edwards
London
Verkocht € 60
3657 [Topografie, Geschiedenis] Nederlands Geschiedenis en Volksleven in Schetsen
Jacob van Lennep / J. ter Gouw / W. Moll
Leiden
Verkocht € 10