Deutsch English Nederlands
Nieuwsbrief

Veilingen

Aankomende veiling(en)

Resultaten

Aftersale

Download Aftersales Catalogus
V34|22.12.2015

5001-6000 Beeldende Kunst


Kunst. Unica of gelimiteerd in o.a. de volgende categorieën: Schilderijen, Collages, Platen en Tekeningen, Aquarellen, Fotografie. Met de hand gemaakte originele Gravures, Etsen, Posters, Prenten, Foto’s, Houtsneden en Litho’s. Originele Standbeelden en Beeldhouwwerken.

Voor de definitie van gelimiteerd werk hanteren wij de Nederlandse wet, te weten:
- Zeefdrukken dienen handmatig te zijn genummerd en gesigneerd; maximale oplage 250 stuks.
- Tapisserieën en Wandtextiel; maximale oplage 8 stuks.
- Uniek Keramiek door kunstenaar zelf gemaakt en gesigneerd.
- Handmatig gemaakt genummerd en gesigneerd Emailwerk. Maximale oplage 8 stuks.
- Foto’s door kunstenaar zelf genummerd en gesigneerd; maximale oplage 30 afdrukken.
upKavel #
down
upTitel
down
upAuteur/Kunstenaar
down
upRichtprijs
down
5001 [Sculptuur] Bokspringende Meisjes
€ 100 - € 200
5002 [Sculptuur] Naakte Vrouw
Verkocht € 80
5003 [Gravures] Portret van Professor Johannes Theodoor Buys
Jan Veth (1864-1925)
Gouda
€ 20 - € 40
5004 [Lithografie] Félix Labisse Histoire naturelle
Félix Labisse
Paris
Verkocht € 200
5005 [Aquarell] Japanse rozen met vlinder
Japan
€ 50 - € 150
5006 [Aardewerk] Handafdruk
Eytan Gross (1939)
Jaffa
€ 100 - € 200
5007 [Aardewerk] Geglazuurde Vaas
Eytan Gross (1939)
Jaffa
€ 100 - € 200
5008 [Schilderkunst] Olieverfschilderij sprinkhaan en kever
Hans van Wijk (1911 - 1990)
€ 400 - € 800
5009 [Reclame] Origineel ontwerp in potlood voor RAI affiche 1948 [Totaal 2]
Maarten Dubbelman (1916-1996)
€ 80 - € 160
5010 [Reclame] Origineel potlood ontwerpen voor sigaren en sinterklaas advertenties [Totaal 4]
Koekkoek
€ 80 - € 160
5011 [Reclame] Originele potlood ontwerpen voor KORES contact copy voor advertering in Intergrafia en Graficus [Totaal 9]
Koekkoek
€ 80 - € 160
5012 [Reclame] Origineel potlood ontwerp in kleur voor NOVA margarine [Totaal 2]
Verkocht € 40
5013 [Reclame] 1 Origineel potlood ontwerp voor COWBOY schoenen met handgeschreven brieven [Totaal 10]
€ 40 - € 80
5014 [Reclame] Origineel potlood ontwerp voor i.a. NAM Utrecht
€ 60 - € 120
5015 [Reclame] Origineel potlood ontwerp voor DROSTE affiche
Verkocht € 65
5016 [Reclame] Origineel potlood voor De Twentsche Bank reclame met de publicatie [Totaal 2]
€ 80 - € 160
5017 [Reclame] Originele potlood ontwerpen om het fietsen te propageren [Totaal 2]
Koekkoek
Verkocht € 40
5018 [Reclame] Originele groot formaat potlood ontwerpen voor KING dames- en heeren kleding [Totaal 3]
Koekkoek reclame Amsterdam
€ 90 - € 180
5019 [Reclame] Verschillende studies en ontwerpen voor Scheepjeswol, Van Nelle thee, Marine shag, C & A (Totaal 7]
Koekkoek reclame Amsterdam
€ 90 - € 180
5020 [Reclame] 2 Origineel potlood ontwerpen voor MEUWSEN hoedenreclame met kopie van brief [Totaal 3]
€ 60 - € 120
5021 [Zeefdruk] Zonder Titel
Exit
€ 20 - € 40
5022 [Gemengde Techniek] Zonder Titel
Theo Wolvecamp (1925-1992) / CoBrA
€ 850 - € 1,600
5023 [Goauche] Zonder Titel
Lucebert (1924-1999) / CoBrA
€ 2,000 - € 3,000
5024 [Goauche] Zonder Titel
Lucebert (1924-1999) / CoBrA
€ 2,600 - € 3,600
5025 [Aquarellen] Geisha
€ 30 - € 60
5026 [Gemengde Techniek] Zonder Titel
Jelus Matser (1946-2014)
€ 100 - € 200
5027 [Zeefdruk] Met Titel
€ 30 - € 60
5028 [Tekeningen] Tourette
Wim van Ham (1900-1974)
€ 80 - € 160
5029 [Lithografie] Jean-Marie met een bloem in zijn mond
Kees van Dongen (1877-1968)
Parijs
€ 680 - € 1,360
5030 [Lithografie] La Princesse de Babylon [Totaal 1]
Kees van Dongen (1877-1968) / Voltaire
Parijs
€ 480 - € 960
5031 [Houtgravure] 10 Houtgravures naar aquarellen van Kees van Dongen [Totaal 10]
Kees van Dongen / J.C. Mardrus.
Parijs
€ 180 - € 360
5032 [Gemengde techniek] Figuur
Theo Wolvecamp (1925-1992)
Hengelo
Verkocht € 210
5033 [Piezografieken / Piezofoto’s] 6 piezografieken en 6 piezofoto’s van Corneille in doos. [Totaal 12]
Corneille Guillaume Beverloo (1922-2010)
Amsterdam
€ 300 - € 600
5034 [Fotografie] Bruid
Nico Koster
Amsterdam
€ 100 - € 200
5035 [Schilderkunst] Havengezicht in Indië
Racké.
Verkocht € 160
5036 [Schilderkunst] Tulpen olieschilderij
Ad van Hassel (1953)
€ 60 - € 120
5037 [Mixed Media] Autobiografie van een ruimte [Totaal 2]
Miguel Ybáñez (1946)
€ 50 - € 100
5038 [Zeefdruk] T.F.K.
Hans Innemee
Verkocht € 75
5039 [Zeefdruk] Travelling 3
Theo Koster (1952)
Hilversum
€ 110 - € 220
5040 [Gemengde techniek] Compositie in rood en wit
Bram Bogart
Verkocht € 575
5041 [Zeefdruk] Landschap met bijgevoegd een boek over deze kunstenaar [Totaal 2]
Jan Peter van Opheusden
€ 120 - € 240
5042 [Schilderkunst] Ontmoeting II
Kees Streefkerk (1951)
€ 60 - € 120
5043 [Recycle-kunst] Vlieg [Totaal 1 met bijlagen]
Sonja Zoethout
Verkocht € 40
5044 [Schilderkunst] Naakt
Beint Mankes (1918-1990)
€ 160 - € 320
5045 [Zeefdruk] Zonder titel
Annette v.d. Laan.
€ 40 - € 80
5046 [Reclame] 2 potlood ontwerpen voor REINDERS slaolie [Totaal 4]
€ 50 - € 100
5047 [Aardewerk] Tegeltableau van 9 tegels. Voorstelling; paard. 19e eeuw
€ 100 - € 200
5048 [Tekeningen] Potloodstudie Gier
F.K.
€ 30 - € 60
5049 [Reclame] Ontwerp voor SWIFT schoenen
Koekkoek reclame, Amsterdam
€ 30 - € 60
5050 [Aquarel] Paardenrennen
Koekkoek reclame, Amsterdam
€ 30 - € 60
5051 [Gravures] Etsen van Pol Jong en D. Granaat [Totaal 2]
€ 40 - € 80
5052 [Kunst] Diverse kunstwerken: ets van Aart van Dobbenburg, lithografie en schilderij op katoen vezel papier [Totaal 3]
€ 40 - € 80
5053 [Kunst] Michael Tidmus: His Stars and his Demons op paneel
Michael Tidmus, Los Angeles
€ 60 - € 120
5054 [Lithografie] Ingelijste lithografie van Jan Toorop
Jan Toorop
Verkocht € 50
5055 [Kunst] Amaryllis Belladonna
Michael Tidmus
€ 60 - € 120
5056 [Rolschilderijen] Rozen
Japan
Verkocht € 30
5057 [Rolschilderijen] Twee Kraanvogels
Verkocht € 40
5058 [Rolschilderijen] Een Echtpaar
Japan
Verkocht € 60
5059 [Mixed Media] Hilligersberg
S. Bokhout
Verkocht € 60
5060 [Aquarellen] Zwanen en heuvels, met bijpassende passe-partouts [Totaal 21]
Wilma Lesscher Fischer (1953)
Vriezeveen
€ 50 - € 100