V35|8.3.2016

5001-6000 Beeldende Kunst

Kunst. Unica of gelimiteerd in o.a. de volgende categorieën: Schilderijen, Collages, Platen en Tekeningen, Aquarellen, Fotografie. Met de hand gemaakte originele Gravures, Etsen, Posters, Prenten, Foto’s, Houtsneden en Litho’s. Originele Standbeelden en Beeldhouwwerken.

Voor de definitie van gelimiteerd werk hanteren wij de Nederlandse wet, te weten:
- Tapisserieën en Wandtextiel; maximale oplage 8 stuks.
- Handmatig gemaakt genummerd en gesigneerd Emailwerk. Maximale oplage 8 stuks.
upKavel #
upRichtprijs
5001 [Real Time art] Real Time nr. 3 : Monkey Business 1992
Edwin Janssen
Arnhem
€ 40 - € 80
5002 [Lithografie] Zonder titel - gesigneerd - oplage 90.
Rein Dool [Reinier Arie]
Onbekend
€ 80 - € 160
5003 [Zeefdruk] ’Trommelaar’ van Dick Bruna. Voor vrienden en relaties van ’EXCELLENT’
Dick Bruna
Onbekend
€ 160 - € 260
5004 [Lithografie] Zonder titel. Ingelijste gesigneerde litho door Corneille.
Corneille Guillaume Beverloo [1922 - 2010]
Onbekend
€ 170 - € 340
5005 [Zeefdruk] ’Action’ Gesigneerde zeefdruk van Koster. (uit ’Traces’)
Theo Koster
Hilversum
€ 100 - € 200
5006 [Lithografie] Station Blaak, Rotterdam
Klaas Gubbels
€ 70 - € 140
5007 [Kunst, gemengde technieken] ZT - gesigneerde gemengde techniek - ingelijst - 1989
Hans Ensink op Kemna.
Hengelo,
€ 120 - € 220
5008 [Lithografie] 2 lithographs uit ’Miro Litografo Volume III
Joan Miro
Onbekend
€ 60 - € 120
5009 [Gemengde technieken] Clown Acrobatique
Cornelis Koekkoek (1903-1981)
€ 150 - € 300
5010 [Olieverfschilderij] Olieverf op doek. Molen aan het water.
€ 20 - € 60
5011 [Tekeningen] Teekencahier van Govert Buijs
Govert Buijs (1867-1914)
€ 40 - € 80
5012 [Sculptuur] Uil op marmeren voet.
Verkocht € 110
5013 [Kunst] Hans Innemee La nude apres - gesigneerde zeefdruk op papier
Hans Innemee
€ 120 - € 240
5014 [Zeefdrukken] Gezicht in Kleurrijke Regen
Karel Appel
€ 600 - € 900
5015 [Sculptuur] Handgesneden sculptuur van man en vrouw.
€ 30 - € 90
5016 [Etsen] Sluiswachterswoning te Hindelopen, ingekleurde ets van H.E. Roodenburg - 1933
Hendrikus Elias Roodenburg
€ 100 - € 200
5017 [Schilderkunst] Mandje druiven, olieverf op paneeltje uit ca 1930
J. Dulmers.
€ 20 - € 60
5018 [Zeefdruk] ’Le Golf’ naar C.Martin gesigneerd
Paul Smith
€ 30 - € 60
5019 [Ets-aquatint] Ets-aquatint landschap gesigneerde oplage 350.
Verkocht € 20
5020 [Reclame] Origineel ontwerp in potlood voor RAI affiche 1948 [Totaal 2]
Maarten Dubbelman (1916-1996)
€ 30 - € 60
5021 [Reclame] Origineel potlood ontwerpen voor sigaren en sinterklaas advertenties [Totaal 4]
Koekkoek
€ 40 - € 80
5022 [Reclame] Originele potlood ontwerpen voor KORES contact copy voor advertering in Intergrafia en Graficus [Totaal 9]
Koekkoek
€ 20 - € 40
5023 [Reclame] 1 Origineel potlood ontwerp voor COWBOY schoenen met handgeschreven brieven [Totaal 10]
€ 20 - € 40
5024 [Reclame] Origineel potlood ontwerp voor i.a. NAM Utrecht
€ 30 - € 60
5025 [Reclame] Origineel potlood voor De Twentsche Bank reclame met de publicatie [Totaal 2]
€ 30 - € 60
5026 [Reclame] Originele groot formaat potlood ontwerpen voor KING dames- en heeren kleding [Totaal 3]
Koekkoek reclame Amsterdam
€ 30 - € 60
5027 [Reclame] Verschillende studies en ontwerpen voor Scheepjeswol, Van Nelle thee, Marine shag, C & A (Totaal 7]
Koekkoek reclame Amsterdam
€ 30 - € 60
5028 [Reclame] 2 Origineel potlood ontwerpen voor MEUWSEN hoedenreclame met kopie van brief [Totaal 3]
€ 30 - € 60
5029 [Zeefdruk] Zonder Titel
Exit
€ 10 - € 20
5030 [Aquarellen] Geisha
€ 10 - € 20
5031 [Gemengde Techniek] Zonder Titel
Jelus Matser (1946-2014)
€ 50 - € 100
5032 [Etsen] Kleurets. Hans Vredegoor CXXVII. Gesigneerd. Oplage 35
Hans Vredegoor
€ 70 - € 140
5033 [Tekeningen] Tourette
Wim van Ham (1900-1974)
€ 40 - € 80
5034 [Reclame] 2 potlood ontwerpen voor REINDERS slaolie [Totaal 4]
€ 20 - € 40
5035 [Tekeningen] Potloodstudie Gier
F.K.
Verkocht € 10
5036 [Reclame] Ontwerp voor SWIFT schoenen
Koekkoek reclame, Amsterdam
€ 10 - € 20
5037 [Aquarel] Paardenrennen
Koekkoek reclame, Amsterdam
€ 10 - € 20
5038 [Gravures] Etsen van Pol Jong en D. Granaat [Totaal 2]
€ 20 - € 40
5039 [Kunst] Diverse kunstwerken: ets van Aart van Dobbenburg, lithografie en schilderij op katoen vezel papier [Totaal 3]
€ 20 - € 40
5040 [Kunst] Michael Tidmus: His Stars and his Demons op paneel
Michael Tidmus, Los Angeles
€ 30 - € 60
5041 [Zeefdruk] Zonder titel, ingelijste zeefdruk door P.Vermeulen. Oplage 25 ex.
Pieter Vermeulen
€ 90 - € 180
5042 [Olieverfschilderij] Berglandschap, olieverf op doek. Gesigneerd.
RAYMOND
€ 30 - € 63
5043 [Olieverfschilderij] Winterlandschapje , olieverf op doek.
Onduidelijk gesigneerd
€ 40 - € 80
5044 [Olieverfschilderij] Schaapskudde met herder in heidelandschap, olieverf op paneeltje
Onduidelijk gesigneerd
Verkocht € 40
5045 [Zeefdruk] 2 gesigneerde zeefdrukken - oplage 250
Sylvia Kristel
€ 60 - € 120
5046 [Lithografie] litho, gesigneerd en genummerd.
Guy Seradour
€ 40 - € 80
5047 [Kunst] Amaryllis Belladonna
Michael Tidmus
€ 30 - € 60
5048 [Gravures] Portret van Professor Johannes Theodoor Buys
Jan Veth (1864-1925)
Gouda
€ 10 - € 20
5049 [Giclées] Brouwersgracht-Prinsengracht
Stef Verbraeken (1952-2015)
€ 50 - € 100
5050 [Giclées] Keizersgracht zonder Bomen
Stef Verbraeken (1952-2015)
€ 50 - € 100
5051 [Giclées] Herengracht 398
Stef Verbraeken (1952-2015)
€ 50 - € 100
5052 [Giclées] Egelantiersgracht
Stef Verbraeken (1952-2015)
€ 50 - € 100
5053 [Giclées] Prinsengracht t/o Westertoren
Stef Verbraeken (1952-2015)
€ 70 - € 140
5054 [Giclées] De Oude Kerk
Stef Verbraeken (1952-2015)
€ 80 - € 160
5055 [Giclées] De Westertoren
Stef Verbraeken (1952-2015)
€ 100 - € 200