V36|12.5.2016

4001-4500 Antieke Kaarten en Prenten

Moderne en antieke Kaarten, Atlassen en Prenten. Seriematig vervaardigde prenten en ander grafiek. O.a. in de catageorie: Topografie, Cartografie, Asiatica, Houtsnedes en -gravures, Bouw- en Technische Tekeningen, Stadsgezichten, Lithografie, Kopergravures, Heliogravures, Etsen, Fotografie en Affiches, Tekeningen en Aquarellen.

upKavel #
upRichtprijs
4001 [Ukiyo-e houtblokprenten] Landschap
Utagawa Horikage (active 1855-1865)
Edo (= Tokyo)
€ 10 - € 20
4002 [Schilderijen] Landschappen [Totaal 2]
€ 10 - € 20
4003 [Ukiyo-e houtblokprenten] Planten [Totaal 2]
€ 15 - € 30
4004 [Gravures] Een Gebouw, Twee Vogels, een vrouwelijk Koppel [Totaal 4]
Verkocht € 10
4005 [Kunst] Diverse kunstreproducties [Totaal 59]
€ 20 - € 40
4006 [Prenten] Diverse Prenten [Totaal 9]
€ 15 - € 30
4007 [Gravures] Gezichten op Amsterdam [Totaal 6]
Verkocht € 50
4008 [Gravures] Gezichten op Amsterdam [Totaal 18]
Casparus Commelin (1636-1693)
Verkocht € 60
4009 [Gravures] De Kerstman en het Gefrustreerde Paard
€ 20 - € 40
4010 [Gravures] Paris - L’Église Notre Dame de Paris
€ 10 - € 20
4011 [Kunst] Kalender en Silhouetten [Totaal 3]
Elisabeth Francisca (Enna) Domela Nieuwenhuis Nyegaard-Nieuwenhuis (1882-1971)
€ 20 - € 40
4012 [Speelgoed, Kunst] Colouring without Chalks / Colorier sans Pastel / Malen ohne Farben / Kleuren zonder Krijt
Daan Hoeksema (1879-1935)
€ 20 - € 40
4013 [Prenten] Gezicht op een Japanse Tempel
Verkocht € 36
4014 [Prenten] Amsterdam [Totaal 5]
Verkocht € 15
4015 [Prenten] Diverse Prenten [Totaal 5]
€ 10 - € 20
4016 [Prenten] Zes Rijmprenten
o.a. Marten Toonder (1912-2005)
’s-Gravenhage
€ 10 - € 20
4017 [Kaarten] Scandinavië [Totaal 40]
Verkocht € 18
4018 [Gravures] Gezichten op Amsterdam [Totaal 14]
Casparus Commelin (1636-1693)
Verkocht € 40
4019 [Affiches] Van Nelle 100 Jaar Java Thee
Jo Spier (1900-1978)
Verkocht € 80
4020 [Geografie, Kunst] Verzamelkavel met atlassen [Totaal 6]
Verkocht € 15