V36|12.5.2016

5501-5700 Kunst en Grafiek

Kunst. Unica of in gelimiteerde oplage in o.a. de volgende categorieën: Schilderijen, Collages, Platen en Tekeningen, Aquarellen, Fotografie. Met de hand gemaaktge originele Gravures, Etsen, Posters, Prenten, Foto’s, Houtsneden en Litho’s. Originele Standbeelden en Beeldhouwwerken.

Voor de definitie van gelimiteerd werk hanteren wij de Nederlandse wettelijke voorschrsiften, te weten:
- Tapisserieën en Wandtextiel; maximale oplage 8 stuks.
- Handmatig gemaakt, genummerd en gesigneerd Emailwerk. Maximale oplage 8 stuks.

upKavel #
upRichtprijs
5501 [Schilderijen] Waterlandschap
Donald
€ 30 - € 60
5502 [Tekeningen] Het Visioen van Sint Franciscus
Lambertus Theodorus Cornelis Lourijsen (1885 – 1950)
Haarlem
€ 80 - € 160
5503 [Drawings] Leçon de Danse
Georges William Thornley (1857–1935) / Edgar Degas (1834-1917)
€ 2,000 - € 4,000
5504 [Reclame, Design] Scheffergerei
Dordrecht
€ 30 - € 60
5505 [Reclame, Design] De Ballen van Scheffer
Dordrecht
€ 40 - € 80
5506 [Reclame, Design] De Ballen van Scheffer
Dordrecht
€ 30 - € 60
5507 [Reclame, Design] Schefferband tussen Oud en Nieuw / Het boek in de klauw [Totaal 3]
Dordrecht
€ 30 - € 60
5508 [Reclame, Design] Fun Chopping Show [Totaal 6]
€ 10 - € 20
5509 [Kalenders, Typografie] Diverse Kalenders [Totaal 8]
Hans Kentie / Anthon Beeke / André Toet
Verkocht € 15
5510 [Tekeningen] Studie van een Vrouw
Antonius Henricus Johannes (= Antoon) Molkenboer (1872-1960)
€ 900 - € 1,800
5511 [Fotografie] Ordners met diverse foto’s, fotokaarten vanaf 1900 [Totaal 3]
Verkocht € 30
5512 [Grafiek] Prenten, etsen, litho’s, miniboekjes etc. [Totaal 50]
€ 30 - € 60
5513 [Aquarellen] Interieur van de St. Walburgiskerk, Zutphen
€ 10 - € 20
5514 [Sculptuur] Houten Sculptuur
WM
€ 20 - € 40
5515 [Kunst] Diverse Kunstwerkjes [Totaal 10]
€ 20 - € 40
5516 [Beeldhouwkunst] Afrikaans echtpaar in zwart hout [Totaal 2]
€ 20 - € 40
5517 [Etsen] Zonder Titel
Fernande Kuiper-Streek
€ 15 - € 30
5518 [Zeefdrukken] Twee Paartjes
Johan Christiaan (Chris) van Schagen (1891-1985)
Domburg
€ 15 - € 30
5519 [Lithografie] Zonder titel.
Corneille Guillaume Beverloo [1922 - 2010]
€ 80 - € 160
5520 [Zeefdruk] Action
Theo Koster
Hilversum
€ 40 - € 80
5521 [Lithografie] Station Blaak, Rotterdam
Klaas Gubbels
€ 30 - € 60
5522 [Schilderijen] Twee landschappen en een stilleven [Totaal 3]
€ 30 - € 60
5523 [Gemengde technieken] Zonder Titel
Hans Ensink op Kemna.
Hengelo
€ 40 - € 80
5524 [Lithografie] 2 lithographs uit ’Miro Litografo Volume III
Joan Miró (1893-1983)
Onbekend
€ 30 - € 60
5525 [Olieverfschilderij] Molen aan het water.
€ 15 - € 30
5526 [Kunst] La nude apres
Hans Innemee
€ 40 - € 80
5527 [Zeefdrukken] Gezicht in Kleurrijke Regen
Karel Appel (1921-2006)
New York
€ 280 - € 560
5528 [Sculptuur] Handgesneden sculptuur van man en vrouw.
Verkocht € 15
5529 [Etsen] Sluiswachterswoning te Hindelopen
Hendrikus Elias Roodenburg
€ 50 - € 100
5530 [Schilderkunst] Mandje druiven
J. Dulmers.
€ 15 - € 30
5531 [Zeefdruk] ’Le Golf’ naar C.Martin gesigneerd
Paul W. Smith
€ 15 - € 30
5532 [Etsen] CXXVII.
Hans Vredegoor
€ 30 - € 60
5533 [Zeefdrukken] Zonder titel
Pieter Vermeulen
€ 40 - € 80
5534 [Olieverfschilderij] Berglandschap
€ 15 - € 30
5535 [Olieverfschilderij] Winterlandschap
Onduidelijk gesigneerd
Verkocht € 15
5536 [Zeefdrukken] 2 gesigneerde zeefdrukken
Sylvia Kristel
€ 20 - € 40
5537 [Lithografie] Meisje schikt bloemen in vaas
Guy Seradour
€ 15 - € 30
5538 [Gravures] Des Hemels Vogelen haar vast getijden weten
Hendrik van Wieringen
€ 15 - € 30