V 05|16.12.2008

3501-4000 Antieke Kaarten en Prenten

16e - 19e eeuw: Kaarten, Atlassen, Topografie, Japanse prenten, Stadsgezichten, Asiatica, e.a. Grafiek. Tekeningen en Aquarellen

upKavel #
upRichtprijs
3501 BRABANTE parte settentrionale
DEDICATO
€ 275 - € 500
3502 LES PROVINCES-UNIES DES PAYS - BAS
Sr.ROBERT, geographe ordinaire du Roi.
€ 250 - € 500
3503 HOLLAND
.
Verkocht € 150
3504 PARTIE MERIDIONALE DES PAYS BAS.
Mc.Remon.
.
€ 300 - € 600
3505 Partie Sepentrionale du
Robert de Vaugondy
€ 250 - € 450
3506 gravure’s van bomen en planten, 10
€ 50 - € 150
3507 plattegrond van Straatsburg en 1 andere
€ 30 - € 60
3508 Carte des deux régions Polaires. en 2 ander
Vaugondy, Robert de
€ 30 - € 60
3509 26 diverse gravure’s en 4 litho’s 17e en 18e eeuw
€ 50 - € 150
3510 Dorsch-werktuig van Rijnberk en 2 andere.
€ 30 - € 60
3511 24 diverse gravure’s mbt weefgetouwen en aanverwante.
€ 150 - € 350
3512 tak van een koffy boom met zyne bloemen en vruchten.
€ 30 - € 80
3515 Gezigt van de stad Delft, van de Schie gezien.
C.Pronk
Vereen. Nederl.
€ 20 - € 50
3516 Kaart van; Schweden und Norwegen, Danemark, Island u. Faer-oer. en; Schweden und Norwegen.
Stulpnagel, A.von.
€ 30 - € 100
3517 Hoogtepunten uit de wereld van de cartografie. (en 1 andere mbt kaarten)
Campbell Tony.
Verkocht € 30
3518 Korte Beschrijving Der Petroleumterreinen Gelegen In Het Zuidoostelijk Deel Der Residentie Djambi (Sumatra)
Dr. A. Tobler
€ 100 - € 200
3519 Stern-Atlas. Dr. Hermann J. Klein. E.H. Mayer. Leipzig. 1888.
J. Klein
€ 50 - € 80
3520 Nietmann’s Eisenbahn-Atlas von Frankreich. W. Nietmann. Karl Fr. Pfau. Leipzig. 1887
W. Nietmann
€ 70 - € 120
3521 Sohr-Berghaus Hand-Atlas der neuen Erdbeschreibung in 25 Blaettern. F. Handke. C. Flemming. Glogau. 1879
Sohr-Berghaus; F. Handke
Verkocht € 150
3522 Atlas Manuel de Geogrphie Moderne. Hachette. Paris. 1883.
Andree (Fr. ed.)
€ 70 - € 120
3527 16 Kaarten en plattegronden uit de atlas; HISTORY OF THE CAMPAIGN OF 1796, 1797 & 1799.
€ 150 - € 450
3528 Koppermaandag prenten [totaal 7]
€ 20 - € 40
3529 PRENTEN, GRAVURE’S
DIVERSE
€ 40 - € 100