V38|15.11.2016

5501-5700 Kunst en Grafiek

Kunst. Unica of in gelimiteerde oplage in o.a. de volgende categorieën: Schilderijen, Collages, Platen en Tekeningen, Aquarellen, Fotografie. Met de hand gemaaktge originele Gravures, Etsen, Posters, Prenten, Foto’s, Houtsneden en Litho’s. Originele Standbeelden en Beeldhouwwerken.

Voor de definitie van gelimiteerd werk hanteren wij de Nederlandse wettelijke voorschrsiften, te weten:
- Tapisserieën en Wandtextiel; maximale oplage 8 stuks.
- Handmatig gemaakt, genummerd en gesigneerd Emailwerk. Maximale oplage 8 stuks.

upKavel #
upRichtprijs
5501 [Schilderijen, Fotografie] Portfolio Sterrenbeelden
C. de Clercq
€ 30 - € 60
5502 [Aquarellen] Vrouw met spiegel
Maurice Brianchon (1890-1979)
€ 700 - € 1,400
5503 [Aquarellen] Nieuwjaarswens
Cornelis Petrus Antonius (Kees) Manders (1913-1979)
€ 20 - € 40
5504 [Schilderijen] Zonder titel
Peter Klashorst (1957)
€ 120 - € 240
5505 [Gouaches] Zonder titel
Bram Bogart (1921 - 2012)
€ 1,500 - € 2,500
5506 [Etsen] Portrait de la Fontaine
Salvador Dali (1904-1989)
€ 400 - € 600
5507 [Etsen] Velden van Avebury
Eric Wittenberns (1951)
€ 70 - € 140
5508 [Tekeningen, Reclame] Origineel ontwerp voor de PTT
John Ross
Den Haag
€ 100 - € 200
5509 [Aquarellen] Kostuumontwerpen 17e eeuw [Totaal 35]
€ 100 - € 200
5510 [Schilderijen] De Prinsengracht
Verkocht € 20
5511 [Schilderijen] Mediterraans Landschap
M. Sousa
€ 20 - € 40
5512 [Gravures] Een Huwelijk in Caïro
Marius Bauer (1867-1932)
Verkocht € 50
5513 [Gravures] De Schoone Slaapster
Marius Bauer (1867-1932)
€ 50 - € 100
5514 [Gravures] Optocht
Marius Bauer (1867-1932)
Verkocht € 50
5515 [Gravures] Een Bazaar in Caïro.
Marius Bauer (1867-1932)
Verkocht € 80
5516 [Gravures] Markt voor een Moskee
Marius Bauer (1867-1932)
Verkocht € 80
5517 [Gravures] Paleisingang
Marius Bauer (1867-1932)
Verkocht € 80
5518 [Gravures] Draagstoel
Marius Bauer (1867-1932)
Verkocht € 80
5519 [Gravures] Feestelijke intocht van een Vizir
Marius Bauer (1867-1932)
Verkocht € 80
5520 [Gravures] De Staalmeesters
Remrandt van Rijn (1606-1669) / unknown
€ 10 - € 20
5521 [Tekeningen] Studie van een Vrouw, Molkenboer (1872-1960)
Antonius Henricus Johannes (= Antoon) Molkenboer (1872-1960)
Verkocht € 1,050