Aftersale V39| 04-04-2017 Boeken, Prenten, Kunst & Curio

5501-5700 Kunst en Grafiek

Kunst. Unica of in gelimiteerde oplage in o.a. de volgende categorieën: Schilderijen, Collages, Platen en Tekeningen, Aquarellen, Fotografie. Met de hand gemaaktge originele Gravures, Etsen, Posters, Prenten, Foto’s, Houtsneden en Litho’s. Originele Standbeelden en Beeldhouwwerken. Voor de definitie van gelimiteerd werk hanteren wij de Nederlandse wettelijke voorschriften, te weten: - Zeefdrukken dienen handmatig te zijn genummerd en gesigneerd; maximale oplage 250 stuks. - Tapisserieën en Wandtextiel; maximale oplage 8 stuks. - Uniek Keramiek door kunstenaar zelf gemaakt en gesigneerd. - Handmatig gemaakt, genummerd en gesigneerd Emailwerk. Maximale oplage 8 stuks. - Foto’s door kunstenaar zelf genummerd en gesigneerd; maximale oplage 30 afdrukken.
upKavel #
upVerkoopprijs
5501 [Etsen] Reguliersgracht
Jean Charles ’Louis’ Landré (1875-1952)
€ 15 - € 30
Aftersale prijs € 15
5502 [Etsen] De Zuiderkerk
Joh. J.
Amsterdama
€ 20 - € 40
Verkocht € 20
5503 [Etsen] De Oude Linde
Cornelis Marinus van der Woerd (1901-1994)
Amsterdama
€ 20 - € 40
Aftersale prijs € 20
5504 [Etsen] De Oude Boerderij
Amsterdama
€ 20 - € 40
Aftersale prijs € 20
5505 [Schilderijen] Mughal Miniaturen [Totaal 2]
Amsterdama
€ 30 - € 60
Verkocht € 30
5506 [Tekeningen] 19e eeuws Schetsboek: Nederlandse Schepen
J.M.T. Daames
Amsterdama
€ 300 - € 600
Verkocht € 440
5507 [Aquarellen] Kostuumontwerpen 17e eeuw [Totaal 35]
J.M.T. Daames
Amsterdama
€ 80 - € 160
Verkocht € 160
5508 [Schilderijen] Montmartre
J.M.T. Daames
Paris
€ 10 - € 20
Aftersale prijs € 10
5509 [Schilderijen] Citroën 2CV
Ramon Jan Vet (1958)
€ 150 - € 300
Aftersale prijs € 150
5510 [Etsen] Velden van Avebury
Eric Wittenberns (1951)
€ 50 - € 100
Aftersale prijs € 50